Český tenisový svaz

Hudeček Petr

Datum narození:
27.12.1973
Platnost reg. do:
25.03.2021
Klub:
TK Start Praha-Topolka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
899 (3)
1997
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
991 (3)
2017
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
180 (12)
2018
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
134 (12)
2019
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
130 (12)
2020
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
130 (12)
2021
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
138 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019

Sokol Královice (C - 500), K: 5/-

0
2
16.11.2019, Comapss cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

27
3
22.11.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

15
4
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

18
5
06.12.2019, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #2

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/4

20
6
14.12.2019, JC SPORT CUP 2019/2020 DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/-

0
7
21.12.2019, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 6/5

0
8
27.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
9
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/8

22
10
18.01.2020, Pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/4

15
11
07.02.2020, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #4

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/-

20
12
22.02.2020, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 500), K: 5/4

20
13
28.02.2020, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #Masters

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 5/5

0
14
22.05.2020, O putovní pohár Lokomotivy Beroun.

Lokomotiva Beroun (C - 350), K: 5/4

20
15
13.06.2020

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

0
16
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
17
04.07.2020

TK Benešov (C - 300), K: 4/-

20
18
11.07.2020, Prachatický Pohár

TK Prachatice z.s. (C - 400), K: 4/4

20
19
18.07.2020

SK Štětí (C - 300), K: 4/4

15
20
12.09.2020, Zahrada Čech

Slavoj Litoměřice (C - 300), K: 4/4

15
21
26.09.2020, Mimoň Cup-MASTERS

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
22
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

0
23
07.07.2020, Antiovar cup #1

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
247/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.11.2019

Sokol Královice (C - 500), K: 5/-

-
2
16.11.2019, Comapss cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
3
22.11.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

15
4
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

18
5
06.12.2019, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #2

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/4

15
6
14.12.2019, JC SPORT CUP 2019/2020 DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/-

-
7
21.12.2019, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 6/5

10
8
27.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
9
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/8

0
10
18.01.2020, Pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/4

15
11
07.02.2020, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #4

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 4/-

-
12
22.02.2020, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 500), K: 5/4

15
13
28.02.2020, Tenis Lesňák WINTER TOUR Vol.2 #Masters

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 550), K: 5/5

10
14
22.05.2020, O putovní pohár Lokomotivy Beroun.

Lokomotiva Beroun (C - 350), K: 5/4

0
15
13.06.2020

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

0
16
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
17
04.07.2020

TK Benešov (C - 300), K: 4/-

-
18
11.07.2020, Prachatický Pohár

TK Prachatice z.s. (C - 400), K: 4/4

15
19
18.07.2020

SK Štětí (C - 300), K: 4/4

15
20
12.09.2020, Zahrada Čech

Slavoj Litoměřice (C - 300), K: 4/4

0
21
26.09.2020, Mimoň Cup-MASTERS

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
22
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

-
23
07.07.2020, Antiovar cup #1

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
138/17
22.11.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/4

4>2 Hudeček, Kohoutek - Machač, Vladík 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Hudeček, Kohoutek - Bena, Khek 6:3, 7:5
získané body: 15 b.
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

8>4 Hudeček, Peterka - Kubíček, Rollinger 6:4, 6:3
4>2 Kubík, Blecha - Hudeček, Peterka 7:5, 7:6 (6)
získané body: 18 b.
11.01.2020

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 600), K: 8/8

16>8 Janis, Vavruška - Jahelka, Hudeček 4:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
18.07.2020

SK Štětí (C - 300), K: 4/4

8>4 Hudeček, Šmejkal - Karel, Pilař 2:6, 6:3, 1:0 (4)
4>2 Hudeček, Šmejkal - Puršl, Rejzek 6:2, 3:6, 1:0 (5)
2>1 Hudeček, Šmejkal - Forgács, Forgács 5:1, scr.
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TK FZŠ Trávníčkova A - TK Start Praha-Topolka C
0
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TK FZŠ Trávníčkova A - TK Start Praha-Topolka C
1
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
5
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - TJ Sokol Vysočany B
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6