Český tenisový svaz

Mikula Jakub

Datum narození:
23.06.2003
Platnost reg. do:
15.11.2023
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
1. Vestecká sportovní o.s
162 (20)
 
 
 
2015
1. Vestecká sportovní o.s
65 (35)
646 (4)
 
 
2016
1. Vestecká sportovní o.s
26 (1)
122 (20)
 
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
32 (35)
567 (4)
 
2018
TJ Sokol Vysočany
 
13 (1)
222 (12)
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
 
121 (15)
914 (3)
2020
TJ Sokol Vysočany
 
 
130 (15)
101 (15)
27.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

4>2 Mikula, Kadlec - Koukal, Makovička 5:7, 6:3, 1:0
2>1 Mikula, Kadlec - Jahelka, Wünsch 6:2, 6:2
získané body: 20 b.
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

16>8 Mikula, Vejšický - Maštálka, Klír 6:0, 6:3
8>4 Mikula, Vejšický - Stolín, Štětka 6:2, 2:6, 1:0 (7)
4>2 Prachař, Mališ - Mikula, Vejšický 7:6 (5), 7:6 (2)
získané body: 22 b.
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

16>8 Mikula, Hájek - Vodák, Kusý 6:3, 5:7, 1:0 (3)
8>4 Mikula, Hájek - Januška, Semerák 6:3, 2:6, 1:0 (8)
4>2 Marcolla, Codl - Mikula, Hájek 7:5, 6:2
získané body: 22 b.
01.08.2020, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 500), K: 8/8

16>8 Mikula, Kazda - Javanský, Štyler 6:1, 2:6, 1:0 (6)
8>4 Mikula, Kazda - Kubík, Pecák 7:6 (4), 4:6, 1:0 (7)
4>2 Michl, Kotýk - Mikula, Kazda 4:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 22 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha A
0
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - TJ Spoje Praha A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - TJ Sokol Vysočany B
12
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
6.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - SK Aritma Praha A
7
2.
01. Pražská divize
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany B - TJ Spoje Praha A
0
3.
01. Pražská divize
27.6.2020, TK Start Praha-Topolka C - TJ Sokol Vysočany B
7
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
7.6.2020, SK HAMR, z.s. C - TJ Sokol Vysočany B
0
2.
21. 1.třída A
21.6.2020, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany B
9
3.
21. 1.třída A
28.6.2020, TK Písnice A - TJ Sokol Vysočany B
3
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Olymp Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
7.6.2020, SK HAMR, z.s. C - TJ Sokol Vysočany B
3
2.
21. 1.třída A
21.6.2020, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany B
9
3.
21. 1.třída A
28.6.2020, TK Písnice A - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Olymp Praha - TJ Sokol Vysočany A
14
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38