Český tenisový svaz

Mikula Jakub

Datum narození:
23.06.2003
Platnost reg. do:
15.11.2019
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
1. Vestecká sportovní o.s
162 (20)
 
 
 
2015
1. Vestecká sportovní o.s
65 (35)
646 (4)
 
 
2016
1. Vestecká sportovní o.s
26 (1)
122 (20)
 
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
32 (35)
567 (4)
 
2018
TJ Sokol Vysočany
 
13 (1)
222 (12)
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
 
121 (15)
914 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

10
2
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/-

10
3
24.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

0
4
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/-

27
5
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

0
6
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

0
7
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

10
8
05.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

20
9
12.01.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/-

0
10
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

22
11
26.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
12
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

20
13
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

0
14
23.02.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/-

7
15
02.03.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 550), K: 4/4

10
16
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

27
17
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

15
18
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

10
19
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
20
01.07.2019, A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
21
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

22
22
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

0
23
16.07.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

30
24
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/-

0
25
07.08.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 5/-

20
26
10.08.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
27
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

45
28
01.07.2019, A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
352/28

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
2
17.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/-

-
3
24.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

0
4
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/-

-
5
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
6
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

-
7
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
8
05.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

15
9
12.01.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/-

-
10
19.01.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
11
26.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
12
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

10
13
16.02.2019

Sokol Královice (C - 450), K: 4/4

0
14
23.02.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (D - 450), K: 2/-

-
15
02.03.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 550), K: 4/4

15
16
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

0
17
16.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 4/4

15
18
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

15
19
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

16
20
01.07.2019, A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
21
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

0
22
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

0
23
16.07.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
24
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/-

-
25
07.08.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 5/-

-
26
10.08.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

30
27
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
28
01.07.2019, A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
131/16
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

16>8 Mikula, Kubín - Šťastný, Kalina 6:1, 5:7, 1:0 (5)
8>4 Řezníček, Kubík - Mikula, Kubín 7:5, 6:3
získané body: 16 b.
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

32>16 Mikula Jakub- Jiras Martin7:5, 6:3
16>8 Arendar Roman- Mikula Jakub4:6, 6:4, 6:0
získané body: 22 b.
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

8>4 Langmajer, Dubský - Kubík, Mikula 6:3, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

32>16 Červinka Petr- Mikula Jakub7:5, 3:6, 7:6 (2)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Vysočany B
6
2.
02. 1.třída A
11.5.2019, Sokol Petrovice A - TJ Sokol Vysočany B
0
3.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TC VŠ Praha
1
4.
02. 1.třída A
15.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Sokol Vysočany B
1
1.
04. 2.třída A
4.5.2019, LTC Radotín A - TJ Sokol Vysočany C
6
2.
04. 2.třída A
8.6.2019, Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vysočany C
1
3.
04. 2.třída A
22.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Vysočany B
8
2.
02. 1.třída A
11.5.2019, Sokol Petrovice A - TJ Sokol Vysočany B
4
3.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TC VŠ Praha
1
4.
02. 1.třída A
15.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Sokol Vysočany B
5
1.
04. 2.třída A
4.5.2019, LTC Radotín A - TJ Sokol Vysočany C
5
2.
04. 2.třída A
8.6.2019, Lokomotiva Praha - TJ Sokol Vysočany C
1
3.
04. 2.třída A
22.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

16>8 Kazda, Mikula - Zámečník, Tocháček 6:3, 6:4
8>4 Kazda, Mikula - Matějka, Žák 4:6, 6:1, 1:0
4>2 Kazda, Mikula - Hegenbart, Truhlář 6:3, 7:6
2>1 Kazda, Mikula - Gorbušin, Kljujev 6:2, 6:1
získané body: 55 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Kopecký, Uhřík - Mikula, Kazda 6:1, 2:6, 1:0
získané body: 0 b.