Český tenisový svaz

Šlachta Cyril František

Datum narození:
04.09.2001
Platnost reg. do:
07.10.2022
Klub:
TK ETIAM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
Beskydský tenisový klub
148 (20)
 
 
 
2013
Beskydský tenisový klub
61 (35)
407 (6)
 
 
2014
TK ETIAM
20 (1)
98 (20)
 
 
2015
TK ETIAM
 
37 (35)
 
 
2016
TK ETIAM
 
19 (1)
607 (4)
 
2017
TK ETIAM
 
 
92 (20)
 
2018
TK ETIAM
 
 
42 (30)
 
2019
TK ETIAM
 
 
33 (30)
403 (6)
2021
TK ETIAM
 
 
 
169 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/-

0
2
22.11.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/-

20
3
29.11.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 8/-

0
4
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/-

22
5
18.01.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/-

22
6
15.02.2020, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

20
7
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

0
8
07.03.2020, MladcovaOpen

SK Zlín-Mladcová (B - 700), K: 8/8

0
9
23.05.2020, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/-

0
10
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

16
11
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

0
12
04.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

22
13
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/8

30
14
25.07.2020, Pankrác Cup

TC Pankrác (C - 350), K: 4/4

20
15
01.08.2020, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 500), K: 8/8

0
16
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/-

0
17
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

0
18
05.09.2020, JC SPORT CUP LÉTO 2020 DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

22
19
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

30
20
26.09.2020, Memoriál René Maříka

TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 600), K: 8/8

22
21
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

24
22
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
270/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/-

-
2
22.11.2019

Sokol Petrovice (C - 500), K: 4/-

-
3
29.11.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 8/-

-
4
11.01.2020

TK Strakonice (B - 600), K: 8/-

-
5
18.01.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/-

-
6
15.02.2020, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

0
7
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/8

0
8
07.03.2020, MladcovaOpen

SK Zlín-Mladcová (B - 700), K: 8/8

16
9
23.05.2020, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/-

-
10
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
11
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

16
12
04.07.2020, TC Třinec Open

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

1
13
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/8

0
14
25.07.2020, Pankrác Cup

TC Pankrác (C - 350), K: 4/4

10
15
01.08.2020, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 500), K: 8/8

0
16
08.08.2020, Žiželice Cup

Slavoj Žiželice (B - 500), K: 8/-

-
17
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

1
18
05.09.2020, JC SPORT CUP LÉTO 2020 DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
19
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

0
20
26.09.2020, Memoriál René Maříka

TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 600), K: 8/8

0
21
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

-
22
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
44/12
29.08.2020, Memoriál Jiřího Folbera

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/8

16>8 Šlachta, Pechala - Arendar, Stavrovskij 6:3, 7:6 (2)
8>4 Šlachta, Pechala - Trnka, Cintl 6:4, 6:4
4>2 Šlachta, Pechala - Codl, Marcolla 6:3, 6:7 (2), 1:0 (8)
2>1 Kvis, Štětka - Šlachta, Pechala 0:6, 7:6 (8), 1:0 (1)
získané body: 1 b.