Český tenisový svaz

Šlachta Cyril František

Datum narození:
04.09.2001
Platnost reg. do:
07.10.2018
Klub:
TK ETIAM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
Beskydský tenisový klub
148 (20)
 
 
 
2013
Beskydský tenisový klub
61 (35)
407 (6)
 
 
2014
TK ETIAM
20 (1)
98 (20)
 
 
2015
TK ETIAM
 
37 (35)
 
 
2016
TK ETIAM
 
19 (1)
607 (4)
 
2017
TK ETIAM
 
 
92 (20)
 
2018
TK ETIAM
 
 
42 (30)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A - 700), K: 12/12

75
2
09.12.2016, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

30
3
29.12.2016, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 7/7

25
4
07.01.2017, PRINCE WINTER TENIS II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

60
5
21.01.2017, Lednové boje

TK Mimoň (B - 500), K: 9/9

27
6
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 10/10

35
7
18.02.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/-

30
8
11.03.2017, UNIQA Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
9
24.03.2017, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 8/8

0
10
01.04.2017, PRINCE WINTER TENIS IV

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/-

20
11
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

45
12
12.05.2017, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

27
13
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

45
14
01.07.2017, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

22
15
05.07.2017, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

30
16
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
17
29.07.2017, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 8/-

30
18
18.08.2017, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

45
19
22.08.2017, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
26.08.2017, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

40
21
31.08.2017, I-TEC B

TK Havířov (B - 300), K: 8/-

30
22
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

65
23
23.09.2017

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

30
24
28.09.2017, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

45
25
02.12.2016

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A - 700), K: 12/-

0
26
24.02.2017

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

0
27
18.03.2017, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

-
28
05.08.2017, 90. Pardubická juniorka - MČR dorostu

ČTS (H), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
796/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A - 700), K: 12/12

0
2
09.12.2016, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

30
3
29.12.2016, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 7/7

18
4
07.01.2017, PRINCE WINTER TENIS II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

14
5
21.01.2017, Lednové boje

TK Mimoň (B - 500), K: 9/9

0
6
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 10/10

24
7
18.02.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/-

-
8
11.03.2017, UNIQA Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

35
9
24.03.2017, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 8/8

45
10
01.04.2017, PRINCE WINTER TENIS IV

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/-

-
11
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

34
12
12.05.2017, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

40
13
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
14
01.07.2017, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
15
05.07.2017, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

45
16
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

70
17
29.07.2017, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (B - 300), K: 8/-

-
18
18.08.2017, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

21
19
22.08.2017, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
26.08.2017, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

0
21
31.08.2017, I-TEC B

TK Havířov (B - 300), K: 8/-

-
22
09.09.2017, 59.ročník turnaje dorostu

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

-
23
23.09.2017

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

22
24
28.09.2017, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
25
02.12.2016

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A - 700), K: 12/-

-
26
24.02.2017

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

-
27
18.03.2017, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

0
28
05.08.2017, 90. Pardubická juniorka - MČR dorostu

ČTS (H), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
430/21
09.12.2016, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

16>8 Jančík, Šlachta - Ventrča, Jánošík 4:6, 6:4, 1:0 (4)
8>4 Jančík, Šlachta - Hašek, Urban 6:4, 6:2
4>2 Jančík, Šlachta - Podzemný, Zoubek 6:3, 1:6, 1:0 (9)
2>1 Svrčina, Vaculík - Jančík, Šlachta 6:1, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 30 b.
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

16>8 Kovařík, Šlachta - Šmíd, Skrbek 2:6, 6:2 (9)
8>4 Kubík, Barnat - Kovařík, Šlachta 6:3, 4:6 (10)
získané body: 34 b.
18.08.2017, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Šlachta, Novák - Stuchlík, Hegenbart 4:6, 6:2, 1:0
16>8 Januška, Beran - Šlachta, Novák 7:6, 6:2
získané body: 21 b.
23.09.2017

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

16>8 Šlachta, Ventrča - Doušek, Pozdenkov 6:2, 7:6 (7)
8>4 Šlachta, Ventrča - Rindoš, Buček 6:2, 6:0
4>2 Beran, Vondrák - Šlachta, Ventrča 6:4, 6:0
získané body: 22 b.