Český tenisový svaz

Pecák Štěpán

Datum narození:
21.06.2000
Platnost reg. do:
25.11.2018
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Benátky nad Jizerou
250 (12)
824 (3)
 
 
2012
TK Benátky nad Jizerou
66 (35)
222 (12)
 
 
2013
TK Benátky nad Jizerou
31 (1)
124 (15)
 
 
2014
TK Benátky nad Jizerou
 
63 (30)
340 (6)
 
2015
TK Neridé
 
31 (1)
182 (12)
 
2016
TK Neridé
 
 
83 (20)
 
2017
TK Neridé
 
 
37 (30)
617 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.06.2017, Oblastní přebor

středočeský (B - 300), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.06.2017, Oblastní přebor

středočeský (B - 300), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
27.5.2017 NT 11.6.2017, TK Březnice - TK Benátky nad Jizerou
0
2.
01- Středočeská divize
10.6.2017 NT 18.6.2017, TK Benátky nad Jizerou - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
01- Středočeská divize
6.5.2017 NT 21.5.2017, TK Benátky nad Jizerou - LTC Houštka B
6
4.
01- Středočeská divize
20.5.2017 NT 28.5.2017, TK Benátky nad Jizerou - TO SK Mělník
0
5.
01- Středočeská divize
29.4.2017 NT 7.5.2017, TJ Měchenice - TK Benátky nad Jizerou
4
6.
01- Středočeská divize
24.6.2017 NT 1.7.2017, TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
4
7.
01- Středočeská divize
17.6.2017 NT 25.6.2017, LTC Slovan Kladno B - TK Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
27.5.2017 NT 11.6.2017, TK Březnice - TK Benátky nad Jizerou
0
2.
01- Středočeská divize
10.6.2017 NT 18.6.2017, TK Benátky nad Jizerou - F.H.TK Dobřichovice
0
3.
01- Středočeská divize
6.5.2017 NT 21.5.2017, TK Benátky nad Jizerou - LTC Houštka B
3
4.
01- Středočeská divize
20.5.2017 NT 28.5.2017, TK Benátky nad Jizerou - TO SK Mělník
14
5.
01- Středočeská divize
29.4.2017 NT 7.5.2017, TJ Měchenice - TK Benátky nad Jizerou
0
6.
01- Středočeská divize
24.6.2017 NT 1.7.2017, TK Benátky nad Jizerou - LTC Mladá Boleslav B
7
7.
01- Středočeská divize
17.6.2017 NT 25.6.2017, LTC Slovan Kladno B - TK Benátky nad Jizerou
7
 Družstva celkem (4hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45
16.12.2016

TK Slavia Plzeň (A - 700), K: 12/12

16>8 Januška, Pecák - Kroupa, Pašek 6:4, 6:3
8>4 Kubík, Barnat - Januška, Pecák 6:4, 7:5
získané body: 34 b.
04.02.2017, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 9/9

8>4 Kraus, Pecák - Solař, Jeníček 6:3, 1:6, 1:0 (5)
4>2 Kraus, Pecák - Kroupa, Kozler 6:3, 7:6 (9)
2>1 Kraus, Pecák - Stavrovsky, Semerák 4:6, 7:5, 1:0 (3)
získané body: 55 b.
24.02.2017

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/12

16>8 Pecák, Barnat - Podzemný, Kovařík 6:1, 6:7, 1:0 (6)
8>4 Lehečka, Vondrák - Pecák, Barnat 6:3, 1:6, 1:0 (2)
získané body: 34 b.
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

8>4 Barnat, Pecák - Horák, Stavrovsky 4:6, 6:3, 1:0
4>2 Januška, Semerák - Barnat, Pecák 6:2, 6:3
získané body: 27 b.
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

32>16 Jiroušek, Pecák - Kelnar, Novák 6:7, 7:5, 1:0 (6)
16>8 Lehečka, Paulson - Jiroušek, Pecák 7:5, 6:4
získané body: 21 b.
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

16>8 Barnat, Pecák - Peterka, Štětka 6:0, 6:3
8>4 Barnat, Pecák - Válek, Januška 6:2, 6:1
4>2 Barnat, Pecák - Lehečka, Vondrák 3:6, 7:6 (1), 1:0 (8)
2>1 Barnat, Pecák - Stavrovsky, Semerák 6:2, 6:2
získané body: 105 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.6.2017 NT 17.6.2017, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Neridé
4
2.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.5.2017 NT 20.5.2017, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
1
3.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.5.2017 NT 27.5.2017, Lokomotiva Beroun - TK Neridé
0
4.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.5.2017 NT 3.6.2017, TK Neridé - F.H.TK Dobřichovice
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.6.2017 NT 17.6.2017, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK Neridé
5
2.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.5.2017 NT 20.5.2017, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
1
3.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.5.2017 NT 27.5.2017, Lokomotiva Beroun - TK Neridé
15
4.
31 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.5.2017 NT 3.6.2017, TK Neridé - F.H.TK Dobřichovice
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26