Český tenisový svaz

Pozdenkov Petr

Datum narození:
15.06.2002
Platnost reg. do:
29.11.2019
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TC MJ-Tenis
163 (20)
 
 
 
2014
TC MJ-Tenis
46 (35)
528 (4)
 
 
2015
TC MJ-Tenis
24 (1)
323 (9)
 
 
2016
TC MJ-Tenis
 
50 (35)
574 (4)
 
2017
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
21 (1)
260 (9)
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
95 (20)
736 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.12.2017, Maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/-

0
2
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.12.2017, Maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/-

-
2
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. III.TŔÍDA sk.BA
5.5.2018, BLTC Brno B - SK Slatina
3
2.
06. III.TŔÍDA sk.BA
19.5.2018, TK Kunštát - BLTC Brno B
4
3.
06. III.TŔÍDA sk.BA
26.5.2018, BLTC Brno B - Sokol Brno Žabovřesky A
4
4.
06. III.TŔÍDA sk.BA
9.6.2018, TJ Brno-Komín B - BLTC Brno B
12
5.
06. III.TŔÍDA sk.BA
16.6.2018, BLTC Brno B - ŽLTC Brno B
1
6.
06. III.TŔÍDA sk.BA
23.6.2018, Tatran Brno Kohoutovice - BLTC Brno B
4
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. III.TŔÍDA sk.BA
5.5.2018, BLTC Brno B - SK Slatina
5
2.
06. III.TŔÍDA sk.BA
19.5.2018, TK Kunštát - BLTC Brno B
3
3.
06. III.TŔÍDA sk.BA
26.5.2018, BLTC Brno B - Sokol Brno Žabovřesky A
3
4.
06. III.TŔÍDA sk.BA
9.6.2018, TJ Brno-Komín B - BLTC Brno B
0
5.
06. III.TŔÍDA sk.BA
16.6.2018, BLTC Brno B - ŽLTC Brno B
1
6.
06. III.TŔÍDA sk.BA
23.6.2018, Tatran Brno Kohoutovice - BLTC Brno B
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, PRINCE WINTER TENIS I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

20
2
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

40
3
13.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 7/7

0
4
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

0
5
27.01.2018, Wilson CUP

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/-

0
6
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 6/-

0
7
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

50
8
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/-

0
9
17.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (C - 400), K: 6/-

20
10
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

30
11
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

45
12
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/-

40
13
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

30
14
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

27
15
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

45
16
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/-

45
17
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

45
18
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

40
19
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

45
20
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

30
21
15.12.2017, A2

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 12/-

32
22
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

0
23
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
24
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
584/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, PRINCE WINTER TENIS I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

20
2
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

14
3
13.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 7/7

18
4
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

0
5
27.01.2018, Wilson CUP

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/-

-
6
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 6/-

-
7
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

25
8
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/-

-
9
17.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (C - 400), K: 6/-

-
10
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

21
12
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/-

-
13
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

22
14
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

0
15
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
16
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/-

-
17
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

19
19
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

-
21
15.12.2017, A2

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 12/-

-
22
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

-
23
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
24
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
165/14
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

8>4 Pozdenkov, Rys - Žilinský, Cerhák 6:2, 6:0
4>2 Pozdenkov, Rys - Zeithamel, Zavada 6:3, 2:6, 1:0 (3)
2>1 Marančák, Valigůra - Pozdenkov, Rys 6:2, 6:7 (2), 1:0 (3)
získané body: 25 b.
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Truhlář, Pozdenkov - Krejčíř, Doušek 6:3, 5:7, 1:0 (4)
16>8 Barnat, Beran - Truhlář, Pozdenkov 6:3, 6:0
získané body: 21 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

32>16 Pozdenkov Petr- Müller Theodor6:2, 6:0
16>8 Pozdenkov Petr- Klír Petr4:6, 6:1, 6:2
8>4 Růžička Václav- Pozdenkov Petr2:6, 7:6 (5), 7:5
získané body: 30 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Prachař, Pozdenkov - Mach, Minárik 6:0, 5:7, 1:0 (4)
8>4 Prachař, Pozdenkov - Buček, Klír 6:0, 6:0
4>2 Peterka, Černý - Prachař, Pozdenkov 6:0, 6:0
získané body: 22 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Forman, Příhoda - Pozdenkov, Veigert 7:6, 3:5, scr.
získané body: 0 b.
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: -/4

8>4 Hlavoň, Pozdenkov - Fromel, Viznar 6:2, 6:4
4>2 Hlavoň, Pozdenkov - Komrska, Fenyk 6:4, 6:2
2>1 Magula, Zourek - Hlavoň, Pozdenkov 1:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, ŽLTC Brno - TK Spartak Jihlava
15
2.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018, LTC Hodonín - ŽLTC Brno
20
3.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, ŽLTC Brno - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
4.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, TK Zlín - ŽLTC Brno
0
5.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, ŽLTC Brno - TC Brno A
20
 Družstva celkem (2hra)
55
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
64

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, ŽLTC Brno - TK Spartak Jihlava
0
2.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018, LTC Hodonín - ŽLTC Brno
9
3.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, ŽLTC Brno - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
4.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018, TK Zlín - ŽLTC Brno
0
5.
21 - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, ŽLTC Brno - TC Brno A
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
64