Český tenisový svaz

Kelnar Tomáš

Datum narození:
15.04.1999
Platnost reg. do:
30.04.2021
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2010
LTC Pardubice
1289 (3)
 
 
 
2011
LTC Pardubice
452 (9)
 
 
 
2012
LTC Pardubice
245 (1)
941 (3)
 
 
2013
LTC Pardubice
 
240 (12)
 
 
2014
TO TJ Tesla Pardubice
 
93 (1)
485 (4)
 
2015
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
186 (12)
 
2016
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
119 (15)
 
2017
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
108 (15)
649 (4)
2018
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
92 (1)
274 (9)
2019
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
 
148 (12)
2020
TC Brno.
 
 
 
111 (15)
2021
TC Brno.
 
 
 
152 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.11.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 550), K: 4/4

0
2
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

25
3
07.12.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 700), K: 8/8

0
4
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

20
5
27.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

15
6
04.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

15
7
18.01.2020, Pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

15
8
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

40
9
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

22
10
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/-

0
11
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
12
01.08.2020

LTC Pardubice (C - 400), K: 5/6

20
13
08.08.2020, Kubiskův memoriál - 57.ročník

TJ Zbrojovka Vsetín (B - 500), K: 9/-

0
14
15.08.2020, O novopacký dort

Tenis Nová Paka (C - 300), K: 4/4

30
15
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
16
29.08.2020, ČSOB Cup

Slovácký TK Břeclav (C - 400), K: 4/4

0
17
01.09.2020, MONETA -Akademické MMČR mužů a žen

VSK VŠB-TU Ostrava (B), K: 8/8

0
18
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

22
19
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

0
20
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

0
21
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

0
22
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

24
23
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
272/23

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.11.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 550), K: 4/4

10
2
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

18
3
07.12.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 700), K: 8/8

0
4
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

-
5
27.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
6
04.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/5

0
7
18.01.2020, Pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
8
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

7
9
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

-
10
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/-

-
11
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
12
01.08.2020

LTC Pardubice (C - 400), K: 5/6

14
13
08.08.2020, Kubiskův memoriál - 57.ročník

TJ Zbrojovka Vsetín (B - 500), K: 9/-

-
14
15.08.2020, O novopacký dort

Tenis Nová Paka (C - 300), K: 4/4

0
15
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
16
29.08.2020, ČSOB Cup

Slovácký TK Břeclav (C - 400), K: 4/4

0
17
01.09.2020, MONETA -Akademické MMČR mužů a žen

VSK VŠB-TU Ostrava (B), K: 8/8

0
18
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

0
19
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

-
20
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/-

-
21
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/-

-
22
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/-

-
23
18.09.2020, A6

Lokomotiva Praha (A - 600), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
49/12
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

32>16 Kelnar Tomáš- Podolan Petr4:6, 7:6 (6), 1:0 (6)
16>8 Kelnar Tomáš- Příhoda Jan3:6, 7:6 (3), 1:0 (6)
8>4 Pučálka Jan- Kelnar Tomáš7:6 (4), 7:6 (3)
získané body: 25 b.
01.08.2020

LTC Pardubice (C - 400), K: 5/6

8>4 Kelnar, Kelnar - Vančuřík, Skokan 6:7 (3), 6:2, 1:0 (5)
4>2 Jahelka, Nápravník - Kelnar, Kelnar scr.
získané body: 14 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. I.TŔÍDA A
6.6.2020, BLTC Brno B - TC Brno D
0
2.
02. I.TŔÍDA A
20.6.2020, TJ Brno-Komín B - TC Brno D
0
3.
02. I.TŔÍDA A
27.6.2020, TC Brno D - TK Brno Bosonohy,z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. I.TŔÍDA A
6.6.2020, BLTC Brno B - TC Brno D
0
2.
02. I.TŔÍDA A
20.6.2020, TJ Brno-Komín B - TC Brno D
0
3.
02. I.TŔÍDA A
27.6.2020, TC Brno D - TK Brno Bosonohy,z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
6.6.2020, 02. I.TŔÍDA A
BLTC Brno B - TC Brno D
team Pozdenkov Petr - Kelnar Tomáš 0:6, 6:3, 6:4
získané body: 0 b.