Český tenisový svaz

Kelnar Tomáš

Datum narození:
15.04.1999
Platnost reg. do:
30.04.2020
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2010
LTC Pardubice
1289 (3)
 
 
 
2011
LTC Pardubice
452 (9)
 
 
 
2012
LTC Pardubice
245 (1)
941 (3)
 
 
2013
LTC Pardubice
 
240 (12)
 
 
2014
TO TJ Tesla Pardubice
 
93 (1)
485 (4)
 
2015
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
186 (12)
 
2016
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
119 (15)
 
2017
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
108 (15)
649 (4)
2018
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
92 (1)
274 (9)
2019
TO TJ Tesla Pardubice
 
 
 
148 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

0
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
3
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
4
19.01.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

0
5
23.02.2019, Halový turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/8

0
6
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

0
7
09.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
22.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/4

20
9
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

45
10
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/8

45
11
24.06.2019, České akademické hry

BTK Ingstav Brno (C), K: 5/4

0
12
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

30
13
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
14
27.07.2019

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
15
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

0
16
13.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 5/-

0
17
17.08.2019, SHARK Cup

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

15
18
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

0
19
31.08.2019, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/-

0
20
07.09.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 5/5

20
21
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

24
22
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
268/22

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

-
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
3
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/7

0
4
19.01.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/8

0
5
23.02.2019, Halový turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/8

22
6
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

14
7
09.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

14
8
22.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/4

15
9
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

0
10
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
24.06.2019, České akademické hry

BTK Ingstav Brno (C), K: 5/4

10
12
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
13
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
14
27.07.2019

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

7
15
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/8

22
16
13.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 5/-

-
17
17.08.2019, SHARK Cup

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

0
18
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

-
19
31.08.2019, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/-

-
20
07.09.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 5/5

0
21
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
22
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
126/16
24.11.2018

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

16>8 Kubeš Jan- Kelnar Tomáš6:2, 7:6 (4)
získané body: 0 b.
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

8>4 Kelnar, Jež - Vašíček, Studený 2:6, 6:1, 1:0 (3)
4>2 Boháč, Kadora - Kelnar, Jež 6:4, 7:5
získané body: 14 b.
22.03.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/4

4>2 Kelnar, Jež - Stříteský, Černoch 6:4, 2:6, 1:0 (7)
2>1 Kelnar, Jež - Kopeček, Coufal 4:6, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

32>16 Kelnar Tomáš- Machala Martin6:4, 6:3
16>8 Kelnar Tomáš- Vágner Josef7:5, 4:6, 3:0, scr.
8>4 Guziur Filip- Kelnar Tomáš6:2, 6:4
získané body: 30 b.
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Stříteský, Sušeň - Jež, Kelnar 6:4, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
27.07.2019

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

8>4 Kelnar, Kelnar - Nerušil, Sýkora 6:0, 6:3
4>2 Janeček, Miškovský - Kelnar, Kelnar 6:7 (4), 6:1, 1:0 (8)
získané body: 7 b.
17.08.2019, SHARK Cup

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

16>8 Kelnar Tomáš- Alan Matyáš6:1, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Kelnar Tomáš- Sušeň Thomas6:3, 3:0, scr.
4>2 Hlavoň Ondřej- Kelnar Tomáš5:7, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2.liga D
8.6.2019 NT 16.6.2019, VSK VŠB-TU Ostrava - TC Brno B
12
1.
01. DIVIZE A
22.6.2019, TC Brno C - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2.liga D
8.6.2019 NT 16.6.2019, VSK VŠB-TU Ostrava - TC Brno B
0
1.
01. DIVIZE A
22.6.2019, TC Brno C - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12