Český tenisový svaz

Černý Matyáš

Datum narození:
15.10.2001
Platnost reg. do:
23.11.2018
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK SLOVANKA Č. Lípa
268 (12)
941 (3)
 
 
2013
TK SLOVANKA Č. Lípa
184 (15)
753 (4)
 
 
2014
TK SLOVANKA Č. Lípa
101 (1)
186 (12)
 
 
2015
TK SLOVANKA Č. Lípa
 
126 (15)
750 (3)
 
2016
TK SLOVANKA Č. Lípa
 
145 (1)
253 (9)
807 (3)
2017
TK SLOVANKA Č. Lípa
 
 
148 (12)
270 (9)
2018
TK SLOVANKA Č. Lípa
 
 
63 (25)
169 (12)
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

32>16 Černý Matyáš- Vyhlas Radek6:0, 6:0
16>8 Černý Matyáš- Beneš Michal7:6 (5), 6:0
8>4 Černý Matyáš- Arendar Roman7:6 (6), 4:0, scr.
4>2 Červinka Petr- Černý Matyáš6:2, 0:6, 1:0 (8)
získané body: 27 b.
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

8>4 Šilhavý, Černý - Hudeček, Adamec 6:2, 6:4
4>2 Šilhavý, Černý - Musil, Šťastný scr.
2>1 Šilhavý, Černý - Januška, Pučálka 6:2, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
07.04.2018

SK Satalice (C - 500), K: 5/4

8>4 Šilhavý, Černý - Bena, Krejčík 6:1, 6:1
4>2 Šilhavý, Černý - Codl, Kalousek 6:1, 6:1
2>1 Šilhavý, Černý - Brabec, Beneš 3:6, 6:0, 1:0 (4)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně B - Severočeská tenisová B (Most)
4
2.
2A 2.liga A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TCG Karlovy Vary
9
3.
2A 2.liga A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TK Strakonice
12
4.
2A 2.liga A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
2A 2.liga A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
9
6.
2A 2.liga A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
7.
2A 2.liga A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Plzeň - Severočeská tenisová B (Most)
1
1.
DA1B
1.5.2018, Severočeská tenisová C (Jablonec) - TK Břízky Jablonec n.Nis.
1
 Družstva celkem (2hra)
40
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
93
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
80

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně B - Severočeská tenisová B (Most)
6
2.
2A 2.liga A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TCG Karlovy Vary
12
3.
2A 2.liga A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TK Strakonice
12
4.
2A 2.liga A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
2A 2.liga A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
11
6.
2A 2.liga A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
7.
2A 2.liga A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Plzeň - Severočeská tenisová B (Most)
11
1.
DA1B
1.5.2018, Severočeská tenisová C (Jablonec) - TK Břízky Jablonec n.Nis.
1
 Družstva celkem (4hra)
53
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
93
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
80
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

8>4 Podolan, Černý - Lukáš, Krejčíř 6:2, 6:2
4>2 Podolan, Černý - Růžička, Peterka 6:4, 7:5
2>1 Ježek, Čech - Podolan, Černý 4:6, 7:5, 1:0
získané body: 30 b.
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

16>8 Podolan, Černý - Bažant, Sigl 6:1, 6:1
8>4 Podolan, Černý - Havlíček, Valoušek 6:2, 6:1
4>2 Podolan, Černý - Kollár, Kurilla 6:0, 1:6, 1:0 (5)
2>1 Podolan, Černý - Cyprich, Cyprich 6:2, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 45 b.
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/8

8>4 Pírek, Černý - Kračman, Mikula 6:3, 6:2
4>2 Pírek, Černý - Matějka, Forman 6:4, 6:3
2>1 Peterka, Růžička - Pírek, Černý 2:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Černý, Podolan - Stavrovsky, Červinka 6:3, 6:7, 1:0
8>4 Černý, Podolan - Kovařík, Jurajda 7:6, 6:4
4>2 Horák, Siniakov - Černý, Podolan 6:3, 6:3
získané body: 53 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

8>4 Stavrovsky, Černý - Peterka, Růžička 6:4, 7:6 (4)
4>2 Stavrovsky, Černý - Sklenka, Ježek 7:5, 1:6, 1:0 (6)
2>1 Beran, Stuchlík - Stavrovsky, Černý 7:6 (5), 7:5
získané body: 40 b.
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

8>4 Podolan, Černý - Kubín, Průcha 7:5, 2:6, 1:0
4>2 Podolan, Černý - Gorbušin, Truhlář 6:4, 6:3
2>1 Zapský, Čech - Podolan, Černý 6:2, 6:2
získané body: 30 b.
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

32>16 Podolan, Černý - Janis, Šťastný 7:6 (3), 6:3
16>8 Podolan, Černý - Pleva, Červinka 6:2, 6:4
8>4 Vondrák, Vaculík - Podolan, Černý 6:4, 6:4
získané body: 34 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Peterka, Černý - Šoltys, Lukáš 6:2, 6:0
8>4 Peterka, Černý - Novák, Ventrča 6:3, 6:2
4>2 Peterka, Černý - Prachař, Pozdenkov 6:0, 6:0
2>1 Peterka, Černý - Kroupa, Růžička 6:0, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 45 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

16>8 Černý, Podolan - Gorbušin, Stuchlík 6:4, 6:1
8>4 Černý, Podolan - Januška, Semerák 3:6, 6:2, 1:0
4>2 Vondrák, Barnat - Černý, Podolan 6:2, 6:0
získané body: 53 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1
29.4.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - SK Tenis Duchcov
4
3.
DD1
20.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
4.
DD1
27.5.2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
6
5.
DD1
10.6.2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
3
6.
DD1
17.6.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TCEN Hrádek nad Nisou A
4
7.
DD1
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - Severočeská tenisová o.s. A Most
1
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1
29.4.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
8
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - SK Tenis Duchcov
8
3.
DD1
20.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
4.
DD1
27.5.2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
6
5.
DD1
10.6.2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
6.
DD1
17.6.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TCEN Hrádek nad Nisou A
8
7.
DD1
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (4hra)
43
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56