Český tenisový svaz

Januška Adam

Datum narození:
20.12.2000
Platnost reg. do:
26.11.2018
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TO SK Mělník
302 (12)
637 (4)
 
 
2012
TO SK Mělník
70 (30)
346 (6)
 
 
2013
TK Benátky nad Jizerou
26 (1)
142 (15)
 
 
2014
TK Benátky nad Jizerou
 
54 (30)
505 (4)
 
2015
TK Neridé
 
23 (1)
183 (12)
 
2016
TK Neridé
 
 
69 (20)
1014 (3)
2017
TK Neridé
 
 
36 (30)
753 (3)
2018
TK Neridé
 
 
20 (35)
243 (9)
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

8>4 Januška, Pučálka - Ruprecht, Hartmann 6:2, 6:3
4>2 Januška, Pučálka - Arendar, Solař 6:1, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Šilhavý, Černý - Januška, Pučálka 6:2, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2.liga C
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Pardubice B - SK Tenis Rohatsko
0
2.
2C 2.liga C
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Mladá Boleslav o.s.
9
3.
2C 2.liga C
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Pernštýn 1897 Pardubice - SK Tenis Rohatsko
0
4.
2C 2.liga C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - SK Tenis Rohatsko
20
5.
2C 2.liga C
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Houštka
15
6.
2C 2.liga C
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTK Liberec B - SK Tenis Rohatsko
25
7.
2C 2.liga C
28.4.2018 NT 6.5.2018, SK Tenis Rohatsko - TC Realsport Nymburk B
0
 Družstva celkem (2hra)
69
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
77
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
77

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2.liga C
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Pardubice B - SK Tenis Rohatsko
1
2.
2C 2.liga C
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
2C 2.liga C
5.5.2018 NT 20.5.2018, TK Pernštýn 1897 Pardubice - SK Tenis Rohatsko
7
4.
2C 2.liga C
16.6.2018 NT 24.6.2018, TENIS-CENTRUM DTJ HK B - SK Tenis Rohatsko
0
5.
2C 2.liga C
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Rohatsko - LTC Houštka
0
6.
2C 2.liga C
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTK Liberec B - SK Tenis Rohatsko
0
7.
2C 2.liga C
28.4.2018 NT 6.5.2018, SK Tenis Rohatsko - TC Realsport Nymburk B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
77
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
77

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Neridé - 1. Vestecká sportovní
3
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Neridé
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Kolín - TK Neridé
9
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
20
 Družstva celkem (2hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
77
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
77

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK Neridé - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Neridé - 1. Vestecká sportovní
2
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Neridé
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Kolín - TK Neridé
7
6.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
12
 Družstva celkem (4hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
77
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
77