Český tenisový svaz

Kollár Petr

Datum narození:
23.12.2002
Platnost reg. do:
04.12.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Viamont Teplice
404 (9)
 
 
 
2014
TK Viamont Teplice
181 (20)
737 (4)
 
 
2015
Severočeská tenisová o.s.
69 (1)
305 (9)
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
107 (20)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
246 (1)
330 (9)
 
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
 
208 (12)
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
 
133 (15)
513 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
28.4.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Louny B
1
2.
DA1A
5.5.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Kadaň
1
3.
DA1A
19.5.2018, LTC Panorama Teplice - SK Tenis Duchcov A
1
4.
DA1A
26.5.2018, TK Dubí A - SK Tenis Duchcov A
1
5.
DA1A
9.6.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Chomutov
4
6.
DA1A
16.6.2018, LTK TEPLICE o.s. - SK Tenis Duchcov A
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
28.4.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Louny B
3
2.
DA1A
5.5.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Kadaň
1
3.
DA1A
19.5.2018, LTC Panorama Teplice - SK Tenis Duchcov A
0
4.
DA1A
26.5.2018, TK Dubí A - SK Tenis Duchcov A
1
5.
DA1A
9.6.2018, SK Tenis Duchcov A - TK Chomutov
4
6.
DA1A
16.6.2018, LTK TEPLICE o.s. - SK Tenis Duchcov A
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16
28.4.2018, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TK Louny B
team Maxa, Kollár - Lerch, Kolovratník 6:2, 6:3
získané body: 3 b.
5.5.2018, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TK Kadaň
team Kollár Petr - Glaser Adam 6:0, 6:1
získané body: 1 b.
5.5.2018, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TK Kadaň
team Maxa, Kollár - Vaško, Glaser 6:1, 6:0
získané body: 1 b.
26.5.2018, DA1A
TK Dubí A - SK Tenis Duchcov A
team Batík, Obrtlík - Maxa, Kollár 3:6, 2:6
získané body: 1 b.
16.6.2018, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - SK Tenis Duchcov A
team Sigl, Bažant - Maxa, Kollár 6:4, 1:6, 9:11
získané body: 1 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

Sokol Petrovice (C - 400), K: 5/-

20
2
09.12.2017

TK Radošovice (C - 500), K: 5/5

0
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
4
06.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

15
5
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
6
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

0
7
27.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

27
8
03.02.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 9/9

27
9
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
10
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

27
11
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

20
12
24.03.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
13
31.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

20
14
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

15
15
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
16
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16
17
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
18
28.07.2018, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 200), K: 5/4

20
19
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
20
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
21
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
22
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

0
23
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
24
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
280/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

Sokol Petrovice (C - 400), K: 5/-

-
2
09.12.2017

TK Radošovice (C - 500), K: 5/5

10
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
4
06.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

-
5
12.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

16
7
27.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
8
03.02.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 9/9

0
9
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
10
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

0
11
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

0
12
24.03.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

10
13
31.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/5

10
14
21.04.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
15
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
16
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

0
17
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
18
28.07.2018, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 200), K: 5/4

15
19
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
20
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

22
21
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
22
15.09.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/7

0
23
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
24
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
173/20
09.12.2017

TK Radošovice (C - 500), K: 5/5

16>8 Krischke Adam- Kollár Petr1:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
09.12.2017

TK Radošovice (C - 500), K: 5/5

8>4 Kollár, Kroužek - Krischke, Jindáček 7:6 (5), 7:6 (3)
4>2 Střelec, Král - Kollár, Kroužek 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

32>16 Kurilla Matyáš- Kollár Petr6:1, 6:7, 6:1
získané body: 0 b.
20.01.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 9/8

16>8 Kollár, Kotarac - Martinka, Rudolf 6:0, 6:1
8>4 Růžička, Peterka - Kollár, Kotarac 6:4, 6:2
získané body: 16 b.
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

16>8 Kollár, Kurilla - Janis, Stolín 5:7, 7:6 (7), 1:0 (5)
8>4 Kollár, Kurilla - Kameník, Hovorka 6:4, 6:2
4>2 Podolan, Černý - Kollár, Kurilla 6:0, 1:6, 1:0 (5)
získané body: 22 b.
17.03.2018

TK LTC Děčín (C - 450), K: 5/5

4>2 Beneš, Novák - Kollár, Stolín 2:6, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Kroupa, Růžička - Fáček, Kollár 4:6, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16>8 Mikula, Kollár - Bužek, Mouček 4:6, 6:2 (10)
8>4 Doušek, Rys - Mikula, Kollár 7:5, 4:6 (8)
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1
29.4.2018, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
3
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - SK Tenis Duchcov
0
3.
DD1
20.5.2018, TK LTC Děčín - SK Tenis Duchcov
6
4.
DD1
27.5.2018, SK Tenis Duchcov - TCEN Hrádek nad Nisou A
6
5.
DD1
10.6.2018, LTK Liberec - SK Tenis Duchcov
0
6.
DD1
17.6.2018, SK Tenis Duchcov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
7.
DD1
24.6.2018, LTC Panorama Teplice - SK Tenis Duchcov
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1
29.4.2018, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
4
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - SK Tenis Duchcov
0
3.
DD1
20.5.2018, TK LTC Děčín - SK Tenis Duchcov
6
4.
DD1
27.5.2018, SK Tenis Duchcov - TCEN Hrádek nad Nisou A
0
5.
DD1
10.6.2018, LTK Liberec - SK Tenis Duchcov
0
6.
DD1
17.6.2018, SK Tenis Duchcov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
7.
DD1
24.6.2018, LTC Panorama Teplice - SK Tenis Duchcov
7
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36
20.5.2018, DD1
TK LTC Děčín - SK Tenis Duchcov
team Marek Jan - Kollár Petr 1:6, 1:6
získané body: 6 b.
20.5.2018, DD1
TK LTC Děčín - SK Tenis Duchcov
team Ullrych, Šlambor - Kubišta, Kollár 7:5, 2:6, 0:1
získané body: 6 b.
10.6.2018, DD1
LTK Liberec - SK Tenis Duchcov
team Cyprich Radek - Kollár Petr 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
10.6.2018, DD1
LTK Liberec - SK Tenis Duchcov
team Cyprich, Cyprich - Maxa, Kollár 6:2, 6:1
získané body: 0 b.