Český tenisový svaz

Kollár Petr

Datum narození:
23.12.2002
Platnost reg. do:
04.12.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Viamont Teplice
404 (9)
 
 
 
2014
TK Viamont Teplice
181 (20)
737 (4)
 
 
2015
Severočeská tenisová o.s.
69 (1)
305 (9)
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
107 (20)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
246 (1)
330 (9)
 
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
 
208 (12)
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
 
133 (15)
511 (4)
24.11.2018

SK Tenis Duchcov (C - 500), K: 4/4

8>4 Kollár, Maxa - Bureš, Kubišta 6:1, 6:1
4>2 Čech, Vondrášek - Kollár, Maxa 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Kollár, Vild - Moravec, Beneš 6:3, 6:2
4>2 Kothera, Zajíc - Kollár, Vild 6:4, 6:4
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
27.04 2019, TK Louny B - SK Tenis Duchcov A
4
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
3.
DA1A
08.05.2019, TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
1
4.
DA1A
11.05.2019, SK Tenis Duchcov A - LTC Panorama Teplice
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
27.04 2019, TK Louny B - SK Tenis Duchcov A
4
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
3.
DA1A
08.05.2019, TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
1
4.
DA1A
11.05.2019, SK Tenis Duchcov A - LTC Panorama Teplice
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
27.04 2019, DA1A
TK Louny B - SK Tenis Duchcov A
team Lerch, Strejček - Maxa, Kollár 4:6, 7:6, 0:1
získané body: 4 b.
08.05.2019, DA1A
TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
team Hlavatý, Trepesch - Kollár, Bureš 1:6, 6:1, 6:10
získané body: 1 b.
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Bažant, Kollár - Hertl, Šťastný 6:7 (5), 6:3, 1:0 (10)
8>4 Bažant, Kollár - Novák, Haňkovský 6:2, 6:2
4>2 Novák, Bušek - Bažant, Kollár 4:6, 6:1, 1:0 (4)
získané body: 22 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Froňka, Beran - Kollár, Kopecký 7:6 (3), 1:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

16>8 Čech, Kollár - Kubín, Šubert 6:3, 3:6, 1:0 (4)
8>4 Čech, Kollár - Kazda, Keller 6:1, 6:3
4>2 Baum, Apltauer - Čech, Kollár 6:1, 6:3
získané body: 27 b.
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

32>16 Vašíř, Jadlovský - Kovar, Kollár 3:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
05.05.2019, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o..s B Jablonec
9
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
12.05.2019, SK Tenis Duchcov - LTK TEPLICE o.s. A
12
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
28.04.2019 10:00, Severočeská tenisová o.s A Most - SK Tenis Duchcov
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
05.05.2019, SK Tenis Duchcov - Severočeská tenisová o..s B Jablonec
9
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
12.05.2019, SK Tenis Duchcov - LTK TEPLICE o.s. A
12
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
28.04.2019 10:00, Severočeská tenisová o.s A Most - SK Tenis Duchcov
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42