Český tenisový svaz

Hlavoň Ondřej

Datum narození:
28.08.2001
Platnost reg. do:
04.01.2019
Klub:
BLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
ŽLTC Brno
596 (6)
 
 
 
2013
ŽLTC Brno
305 (12)
 
 
 
2014
ŽLTC Brno
434 (1)
523 (4)
 
 
2015
ŽLTC Brno
 
250 (9)
 
 
2016
Start Brno
 
216 (1)
528 (4)
 
2017
Start Brno
 
 
385 (6)
 
2018
Start Brno
 
 
287 (9)
 
30.06.2018

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Vaculík, Kulhánek - Hlavoň, Daniel 6:1, 6:4
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. III.TŔÍDA sk.BA
28.4.2018, SK Jundrov Brno - BLTC Brno B
0
2.
06. III.TŔÍDA sk.BA
19.5.2018, TK Kunštát - BLTC Brno B
1
3.
06. III.TŔÍDA sk.BA
26.5.2018, BLTC Brno B - Sokol Brno Žabovřesky A
1
4.
06. III.TŔÍDA sk.BA
9.6.2018, TJ Brno-Komín B - BLTC Brno B
1
5.
06. III.TŔÍDA sk.BA
16.6.2018, BLTC Brno B - ŽLTC Brno B
1
6.
06. III.TŔÍDA sk.BA
23.6.2018, Tatran Brno Kohoutovice - BLTC Brno B
1
1.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
5.5.2018, TJ Sokol Bílovice n.Svit. - BLTC Brno C
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. III.TŔÍDA sk.BA
28.4.2018, SK Jundrov Brno - BLTC Brno B
1
2.
06. III.TŔÍDA sk.BA
19.5.2018, TK Kunštát - BLTC Brno B
2
3.
06. III.TŔÍDA sk.BA
26.5.2018, BLTC Brno B - Sokol Brno Žabovřesky A
3
4.
06. III.TŔÍDA sk.BA
9.6.2018, TJ Brno-Komín B - BLTC Brno B
1
5.
06. III.TŔÍDA sk.BA
16.6.2018, BLTC Brno B - ŽLTC Brno B
1
6.
06. III.TŔÍDA sk.BA
23.6.2018, Tatran Brno Kohoutovice - BLTC Brno B
0
1.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
5.5.2018, TJ Sokol Bílovice n.Svit. - BLTC Brno C
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, BABOLAT CUP

TK Znojmo (C - 400), K: 5/-

15
2
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

30
3
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/-

27
4
13.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 7/7

18
5
20.01.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

15
6
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

14
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/9

19
8
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/-

0
9
24.02.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

0
10
17.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (C - 400), K: 6/5

0
11
29.03.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
12
07.04.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

20
13
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

27
14
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/8

0
15
02.06.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

15
16
11.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

20
17
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/5

0
18
17.07.2018, Memoriál ing.Svatopluka Jouzy

TK Blansko (C - 200), K: 5/5

15
19
21.07.2018, Chimney Cup 2018

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

20
20
28.07.2018

TK Zlín (C - 200), K: 5/-

15
21
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

15
22
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

10
23
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

15
24
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

0
25
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

0
26
01.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
340/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, BABOLAT CUP

TK Znojmo (C - 400), K: 5/-

-
2
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
3
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/-

-
4
13.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 7/7

13
5
20.01.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

10
6
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

10
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/9

0
8
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/-

-
9
24.02.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 6/6

0
10
17.03.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (C - 400), K: 6/5

20
11
29.03.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
12
07.04.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

14
13
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

15
14
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/8

8
15
02.06.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

10
16
11.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

7
17
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/5

0
18
17.07.2018, Memoriál ing.Svatopluka Jouzy

TK Blansko (C - 200), K: 5/5

10
19
21.07.2018, Chimney Cup 2018

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

15
20
28.07.2018

TK Zlín (C - 200), K: 5/-

-
21
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

15
22
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

0
23
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

10
24
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

0
25
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

-
26
01.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
182/21
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Hlavoň, Pozdenkov - Fromel, Viznar 6:2, 6:4
4>2 Hlavoň, Pozdenkov - Komrska, Fenyk 6:4, 6:2
2>1 Magula, Zourek - Hlavoň, Pozdenkov 1:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

8>4 Paleček, Hlavoň - Grois, Černý scr.
4>2 Paleček, Hlavoň - Kulhánek, Navrátil 1:6, 7:6 (5), 1:0 (7)
2>1 Tomeček, Daniel - Paleček, Hlavoň 3:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
11.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

8>4 Hlavoň, Fenyk - Robiček, Doppler 6:1, 6:0
4>2 Hübl, Valenta - Hlavoň, Fenyk 6:3, 1:0, scr.
získané body: 7 b.
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

16>8 Navrátil, Hlavoň - Zavadil, Černý 6:3, 6:3
8>4 Navrátil, Hlavoň - Zeman, Fenyk 6:3, 6:1
4>2 Navrátil, Hlavoň - Pozdenkov, Rybář 3:6, 6:3, 1:0 (10)
2>1 Stříteský, Vítek - Navrátil, Hlavoň 6:0, 6:1
získané body: 15 b.
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

16>8 Hlavoň Ondřej- Páral Radim7:6 (5), 7:5
8>4 Nerud Vladimír- Hlavoň Ondřej3:6, 6:2, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

8>4 Majer, Nerud - David, Hlavoň 7:6 (5), 3:6, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

8>4 Klakurka, Hlavoň - Čoupek, Zachoval 6:0, 6:1
4>2 Klakurka, Hlavoň - Daniel, Nerud 6:0, 7:5
2>1 Bartoněk, Komrska - Klakurka, Hlavoň 6:4, 0:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, TK Znojmo - Start Brno
1
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, Start Brno - ŽLTC Brno B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, TC Brno. B - Start Brno
4
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
0
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Slovan Hodonín - Start Brno
4
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, Start Brno - Jiskra Otrokovice
0
7.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TK Spartak Jihlava B - Start Brno
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, TK Znojmo - Start Brno
0
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, Start Brno - ŽLTC Brno B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, TC Brno. B - Start Brno
4
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
0
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Slovan Hodonín - Start Brno
1
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, Start Brno - Jiskra Otrokovice
3
7.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TK Spartak Jihlava B - Start Brno
4
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25
29.4.2018, 22. I.TŔÍDA D
TK Znojmo - Start Brno
team Kočí Oliver - Hlavoň Ondřej 0:6, 0:6
získané body: 1 b.
team - Hlavoň scr.
získané body: 0 b.
6.5.2018, 22. I.TŔÍDA D
Start Brno - ŽLTC Brno B
team Daniel, Hlavoň - Alan, Zourek 4:6, 1:6
získané body: 0 b.
20.5.2018, 22. I.TŔÍDA D
TC Brno. B - Start Brno
team Valenta, Hübl - Daniel, Hlavoň 7:5, 3:6, 1:6
získané body: 4 b.
27.5.2018, 22. I.TŔÍDA D
Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
team Hlavoň, Fenyk - Gold, Rybář 1:6, 6:4, 4:6
získané body: 0 b.