Český tenisový svaz

Hlavoň Ondřej

Datum narození:
28.08.2001
Platnost reg. do:
10.01.2020
Klub:
TENIS SLOVÁCKO z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
ŽLTC Brno
596 (6)
 
 
 
2013
ŽLTC Brno
305 (12)
 
 
 
2014
ŽLTC Brno
434 (1)
523 (4)
 
 
2015
ŽLTC Brno
 
250 (9)
 
 
2016
Start Brno
 
216 (1)
528 (4)
 
2017
Start Brno
 
 
385 (6)
 
2018
Start Brno
 
 
287 (9)
 
2019
BLTC Brno
 
 
158 (12)
784 (3)
23.11.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 5/5

16>8 Hlavoň, Válek - Komrska, Fenyk 6:3, 6:2
8>4 Doseděl, Elísek - Hlavoň, Válek 6:2, 3:6, 1:0 (2)
získané body: 7 b.
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/4

16>8 Paleček, Hlavoň - Vysočan, Běrský 7:5, 6:2
8>4 Kiss, Guziur - Paleček, Hlavoň 6:2, 4:1, scr.
získané body: 5 b.
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Hlavoň, Klakurka - Novobilský, Kopeček 6:1, 6:1
8>4 Hlavoň, Klakurka - Marančák, Podzemný 6:3, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Kiss, Guziur - Hlavoň, Klakurka scr.
získané body: 22 b.
17.08.2019, SHARK Cup

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

16>8 Hlavoň, Alan - Lang, Nerud 6:3, 4:6, 1:0 (6)
8>4 Guziur, Kiss - Hlavoň, Alan 6:2, 7:5
získané body: 5 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2.liga D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Slavia Orlová - BLTC Brno
0
2.
2D 2.liga D
22.6.2019 NT 29.6.2019, BLTC Brno - VSK VŠB-TU Ostrava
0
1.
02. I.TŔÍDA A
27.4.2019, Start Brno - BLTC Brno B
0
2.
02. I.TŔÍDA A
11.5.2019, TK Spartak Jihlava C - BLTC Brno B
1
3.
02. I.TŔÍDA A
25.5.2019, BLTC Brno B - TC Brno D
9
4.
02. I.TŔÍDA A
8.6.2019, LTC Hodonín - BLTC Brno B
6
5.
02. I.TŔÍDA A
15.6.2019, BLTC Brno B - HTK Třebíč B
0
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2.liga D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Slavia Orlová - BLTC Brno
0
2.
2D 2.liga D
22.6.2019 NT 29.6.2019, BLTC Brno - VSK VŠB-TU Ostrava
0
1.
02. I.TŔÍDA A
27.4.2019, Start Brno - BLTC Brno B
0
2.
02. I.TŔÍDA A
11.5.2019, TK Spartak Jihlava C - BLTC Brno B
0
3.
02. I.TŔÍDA A
25.5.2019, BLTC Brno B - TC Brno D
5
4.
02. I.TŔÍDA A
8.6.2019, LTC Hodonín - BLTC Brno B
0
5.
02. I.TŔÍDA A
15.6.2019, BLTC Brno B - HTK Třebíč B
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21
01.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

8>4 Hlavoň, Klakurka - Zavadil, Dvořáček 6:3, 6:7 (5), 1:0 (7)
4>2 Paleček, Nerud - Hlavoň, Klakurka 6:4, 1:6, 1:0 (6)
získané body: 14 b.
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Klakurka, Hlavoň - Páral, Valenta 6:3, 6:2
8>4 Klakurka, Hlavoň - Zeithamel, Pozdenkov 7:6 (4), 6:3
4>2 Klakurka, Hlavoň - Daniel, Komrska 6:2, 6:3
2>1 Ventrča, Myslivec - Klakurka, Hlavoň 6:2, 6:1
získané body: 30 b.
09.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/5

16>8 Hlavoň Ondřej- Valenta Radim6:2, 6:2
8>4 Hlavoň Ondřej- Vaculík Robin6:1, 6:2
4>2 Hlavoň Ondřej- David Tomáš6:0, 0:6, 1:0 (2)
2>1 Komrska Ondřej- Hlavoň Ondřej7:6 (4), 1:6, 1:0 (8)
získané body: 27 b.
16.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

4>2 Navrátil, Hlavoň - Krist, Mareček 6:2, 6:4
2>1 Navrátil, Hlavoň - Valenta, Hübl 7:6 (6), 6:3
získané body: 15 b.
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Klakurka, Hlavoň - Tichý, Josefčák 6:0, 7:6 (8)
8>4 Klakurka, Hlavoň - Krejčíř, Šrámek 6:7 (5), 6:4, 1:0 (7)
4>2 Zeithamel, Navrátil - Klakurka, Hlavoň 6:4, 6:4
získané body: 22 b.