Český tenisový svaz

Kubík Kristián

Datum narození:
09.04.2002
Platnost reg. do:
25.11.2020
Klub:
SK OAZA Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK OAZA Praha
71 (30)
687 (4)
 
 
2014
SK OAZA Praha
15 (60)
108 (20)
 
 
2015
SK OAZA Praha
1 (1)
46 (35)
 
 
2016
SK OAZA Praha
 
9 (60)
411 (6)
 
2017
SK OAZA Praha
 
5 (1)
86 (20)
 
2018
SK OAZA Praha
 
 
25 (35)
201 (9)
2019
SK OAZA Praha
 
 
10 (45)
91 (15)
2020
SK OAZA Praha
 
 
14 (45)
71 (20)
2021
SK OAZA Praha
 
 
196 (1)
44 (20)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/-

40
2
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

35
3
07.12.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 9/8

27
4
28.12.2019, BENY Stav OPEN 2019

SK OAZA Praha (C - 600), K: 7/7

35
5
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

65
6
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

0
7
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

90
8
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/-

30
9
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

80
10
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

45
11
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

30
12
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

30
13
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

75
14
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

22
15
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/8

65
16
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
17
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

0
18
01.08.2020, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 500), K: 8/8

30
19
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

0
20
05.09.2020, Kladenské Bečko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

30
21
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
729/21

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600), K: 6/-

-
2
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

25
3
07.12.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 700), K: 9/8

30
4
28.12.2019, BENY Stav OPEN 2019

SK OAZA Praha (C - 600), K: 7/7

25
5
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

0
6
24.01.2020, A1 - Optim Tour

TCG Karlovy Vary (A - 900), K: 12/-

-
7
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

53
8
22.02.2020, Tk Funtom Dobřany

TK FUNTOM Dobřany (B - 600), K: 8/-

-
9
29.02.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 600), K: 7/7

25
10
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 8/8

0
12
29.06.2020, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2020

SK OAZA Praha (B - 600), K: 8/8

22
13
30.06.2020, A2 Kvalifikace MČR (muži) Optim Tour Auto Kout Cup

LTC Houštka (A - 600), K: 12/12

0
14
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

16
15
11.07.2020, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/8

45
16
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/12

0
17
24.07.2020, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 600), K: 12/12

21
18
01.08.2020, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 500), K: 8/8

0
19
21.08.2020, A5 Optim tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600), K: 12/12

34
20
05.09.2020, Kladenské Bečko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

45
21
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
357/18
30.11.2019

SK Satalice (C - 500), K: 7/7

8>4 Kubík, Blecha - Gorbušin, Prachař 6:1, 6:2
4>2 Kubík, Blecha - Hudeček, Peterka 7:5, 7:6 (6)
2>1 Příhoda, Pučálka - Kubík, Blecha scr.
získané body: 25 b.
18.01.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 700), K: 8/8

8>4 Linha, Codl - Kubík, Cintl 7:6 (3), 6:7 (5), 1:0 (8)
získané body: 0 b.
14.02.2020, A2 - Optim tour Milten Cup

T.K.MILTEN (A - 1000), K: 12/12

16>8 Kubík, Pecák - Blecha, Rinko 6:4, 6:7 (4), 1:0 (3)
8>4 Kubík, Pecák - Gorbušin, Mareš 6:3, 7:5
4>2 Barnat, Bolardt - Kubík, Pecák 6:3, 4:6, 1:0 (10)
získané body: 53 b.
07.03.2020

LTC Modřany 2005 (B - 700), K: 8/8

8>4 Vejšický, Kladiva - Řezníček, Kubík 4:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
04.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

16>8 Beran, Kubík - Homola, Čábela 6:4, 6:1
8>4 Velek, Vicenda - Beran, Kubík 6:4, 2:6, 1:0
získané body: 16 b.
01.08.2020, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 500), K: 8/8

8>4 Mikula, Kazda - Kubík, Pecák 7:6 (4), 4:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
1C 1.liga C - Neridé
7.9.2020, TK Neridé - SK OAZA Praha
0
2.
1C 1.liga C - Neridé
8.9.2020, SK OAZA Praha - LTC Modřany 2005
15
3.
1C 1.liga C - Neridé
9.9.2020, HTK Třebíč - SK OAZA Praha
0
1.
2B 2.liga B
6.6.2020 NT 14.6.2020, SK Oáza Praha B (1) - TJ Spoje Praha (8)
0
2.
2B 2.liga B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Cibulka (5) - SK Oáza Praha B (1)
0
3.
2B 2.liga B
27.6.2020 NT 5.7.2020, SK Oáza Praha B (1) - SK HAMR, z.s. B (2)
0
1.
1. liga - baráž o udržení
10.9.2019 10:00 , SK OAZA Praha - TK Zlín
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
1C 1.liga C - Neridé
7.9.2020, TK Neridé - SK OAZA Praha
0
2.
1C 1.liga C - Neridé
8.9.2020, SK OAZA Praha - LTC Modřany 2005
0
3.
1C 1.liga C - Neridé
9.9.2020, HTK Třebíč - SK OAZA Praha
0
1.
2B 2.liga B
6.6.2020 NT 14.6.2020, SK Oáza Praha B (1) - TJ Spoje Praha (8)
25
2.
2B 2.liga B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Cibulka (5) - SK Oáza Praha B (1)
0
3.
2B 2.liga B
27.6.2020 NT 5.7.2020, SK Oáza Praha B (1) - SK HAMR, z.s. B (2)
0
1.
1. liga - baráž o udržení
10.9.2019 10:00 , SK OAZA Praha - TK Zlín
0
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40
20.6.2020 NT 24.6.2020, 2B 2.liga B
Tenis Cibulka (5) - SK Oáza Praha B (1)
team - Kubík Kristián scr.
získané body: 0 b.
team - Kubík scr.
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2020, Mistrovství ČR - 93. Pardubická juniorka

ČTS (M), K: 15/15

0
2
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2020, Mistrovství ČR - 93. Pardubická juniorka

ČTS (M), K: 15/15

0
2
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: -/12

70
 Jednotlivci celkem
70/2
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: -/12

16>8 Zlatohlávek, Kubík - Velík, Kalina 0:6, 6:3, 1:0 (8)
8>4 Zlatohlávek, Kubík - Kladiva, Vejšický 6:4, 3:6, 1:0 (7)
4>2 Zlatohlávek, Kubík - Truhlář, Prachař 3:6, 6:3, 1:0 (9)
2>1 Nicod, Jurajda - Zlatohlávek, Kubík 6:2, 6:4
získané body: 70 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
300 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR - Sparta Praha 18.-20.9.2020
18.9.2020, TJ Sokol Vysočany - TK Sparta Praha
0
2.
300 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR - Sparta Praha 18.-20.9.2020
19.9.2020, TK Slavia Plzeň - TK Sparta Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
300 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR - Sparta Praha 18.-20.9.2020
18.9.2020, TJ Sokol Vysočany - TK Sparta Praha
28
2.
300 - MONETA O Pohár Prezidenta ČTS - MČR - Sparta Praha 18.-20.9.2020
19.9.2020, TK Slavia Plzeň - TK Sparta Praha
16
 Družstva celkem (4hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44