Český tenisový svaz

Křesina Adam

Datum narození:
06.01.2004
Platnost reg. do:
15.11.2020
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK AGROFERT Prostějov
96 (30)
514 (4)
 
 
2016
TK AGROFERT Prostějov
29 (45)
372 (6)
 
 
2017
TK AGROFERT Prostějov
26 (1)
115 (20)
 
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
41 (35)
493 (6)
 
2019
TK AGROFERT Prostějov
 
21 (1)
255 (9)
954 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.03.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.03.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, TK Gymnázium Uničov - T.J. Sokol Šumperk
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE, z.s. - T.J. Sokol Šumperk
8
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
02.02.2019

TK Česká Třebová, z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Privara, Křesina - Veigert, Šrámek 2:6, 6:4, 1:0 (6)
8>4 Čech, Duda - Privara, Křesina 6:4, 6:3
získané body: 16 b.
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Pozdenkov, Křesina - Homola, Myslivec 2:1, scr.
8>4 Pozdenkov, Křesina - Novák, Zeithamel 6:4, 4:6, 1:0 (8)
4>2 Otypka, Petr - Pozdenkov, Křesina 7:6 (2), 6:4
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Rožnovský tenisový klub
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
11
2.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Rožnovský tenisový klub
5
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22