Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR mladšího žactva
Datum:
01.-06.07.
Pořadatel:
ČTS (H)
Kódové číslo:
716700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

hoši: LTK Liberec dívky: TK Most
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
6
60
0
 
04.05.2020 19:22:25
2.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
9
60
0
 
05.05.2020 14:29:57
3.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
10
60
0
 
05.05.2020 20:38:32
4.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
14
60
0
 
13.05.2020 11:34:10
5.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
15
60
0
 
01.06.2020 13:19:04
6.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
0
 
18.04.2020 20:55:02
7.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
29
45
0
 
11.05.2020 21:26:48
8.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
0
 
02.04.2020 12:03:35
9.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
0
 
08.05.2020 19:31:39
10.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
0
 
01.05.2020 22:06:02
11.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
0
 
30.04.2020 09:15:27
12.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
40
45
0
 
01.06.2020 17:01:24
13.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
0
 
27.05.2020 11:39:07
14.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
44
35
0
 
11.05.2020 11:18:39
15.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
45
35
0
 
23.04.2020 20:51:51
16.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
47
35
0
 
24.05.2020 17:27:46
17.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
48
35
0
 
03.06.2020 05:53:07
18.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
0
 
21.05.2020 07:33:07
19.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
53
35
0
poslední dle CŽ
13.05.2020 10:41:39
20.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
54
35
0
 
23.05.2020 16:27:30
21.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
55
35
0
 
11.05.2020 09:39:02
22.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
56
35
0
 
02.06.2020 12:29:15
23.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
0
nominace JČ
27.05.2020 19:28:43
24.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
0
 
04.05.2020 11:07:15
25.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
0
 
06.05.2020 21:56:55
26.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
76
30
0
 
23.05.2020 08:19:12
27.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
0
 
17.04.2020 21:16:12
28.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
84
30
0
 
22.05.2020 16:00:48
29.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
0
 
03.06.2020 21:08:59
30.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
0
 
05.05.2020 12:42:52
31.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
0
 
04.04.2020 13:51:05
32.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
123
25
0
 
25.05.2020 17:10:07
33.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.04.2020 07:24:56
34.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
138
20
0
nominace StČ
01.06.2020 12:49:53
35.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
0
 
10.05.2020 08:53:21
36.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
190
20
0
 
03.06.2020 10:41:29
37.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
14.05.2020 17:42:53
38.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
244
15
0
 
03.06.2020 10:40:53
39.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
274
15
0
 
06.05.2020 14:33:35
40.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
278
15
0
 
01.04.2020 02:24:35
41.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
303
12
0
 
03.04.2020 21:52:29
42.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
0
 
01.04.2020 13:27:21
43.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
03.04.2020 10:17:07
44.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.04.2020 13:08:30
45.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.04.2020 00:06:52
46.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
nominace dle CŽ zima
01.04.2020 00:06:54
47.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:08:46
48.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
0
 
01.04.2020 00:08:51
49.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.04.2020 00:27:14
50.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
nominace dle CŽ zima
02.04.2020 21:21:30
51.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 21:38:51
52.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
03.04.2020 23:23:15
53.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
0
 
20.05.2020 16:44:53
54.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.06.2020 18:42:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mňuk Jakub 10.10.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.04.2020 20:21:43
2.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
589
9
 
odhlášeno hráčem
20.05.2020 22:13:30
3.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 22:53:32