Český tenisový svaz

Holub Jakub

Datum narození:
08.01.2008
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Beroun - TC VITALITY Březnice
0
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun
0
3.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun
0
4.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Beroun - TC VITALITY Březnice
0
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun
0
3.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun
5
4.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Holub, Flusser - ABRAHAM, Kunst 6:1, 6:1
4>2 Holub, Flusser - Mutl, Severýn 7:6, 6:4
2>1 Sina, Fojtů - Holub, Flusser 6:3, 6:0
získané body: 10 b.
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Flusser, Holub - Mutl, Kovář 6:7 (5), 6:2, 1:0 (9)
2>1 Fojtů, Sina - Flusser, Holub 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

8>4 Holub, Mutl - Řeháček, Hrdý 6:2, 6:3
4>2 Svoboda, Vodháněl - Holub, Mutl 3:6, 7:6, 1:0
získané body: 7 b.
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

8>4 Olmer, Holub - Kodera, Janota 6:3, 6:1
4>2 Olmer, Holub - Pelant, Böse 6:0, 6:1
2>1 Olmer, Holub - Růžička, Smolen 3:6, 7:6 (2), 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - WILSON Tenis Centrum
1
2.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Bohutín, z.s. - WILSON Tenis Centrum
0
1.
49 - III. třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, TO Sokol Nehvizdy B - WILSON Tenis Centrum B
1
2.
49 - III. třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, WILSON Tenis Centrum B - 1.TK Pacov
1
3.
49 - III. třída D
20.5.2018 NT 26.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Český Brod C
4
4.
49 - III. třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - WILSON Tenis Centrum
3
2.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Bohutín, z.s. - WILSON Tenis Centrum
14
1.
49 - III. třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, TO Sokol Nehvizdy B - WILSON Tenis Centrum B
3
2.
49 - III. třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, WILSON Tenis Centrum B - 1.TK Pacov
3
3.
49 - III. třída D
20.5.2018 NT 26.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Český Brod C
0
4.
49 - III. třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
30