Český tenisový svaz

Holub Jakub

Datum narození:
08.01.2008
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/4

0
2
25.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/4

0
2
25.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Beroun - TC VITALITY Březnice
0
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun
0
3.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun
0
4.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Beroun
0
5.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sportclub Řevnice - LTC Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Beroun - TC VITALITY Březnice
0
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun
0
3.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun
5
4.
32- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Bohutín, z.s. - LTC Beroun
0
5.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Sportclub Řevnice - LTC Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
5
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
6
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

20
7
13.01.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/4

0
8
26.01.2018

Sokol Petrovice (C - 400), K: 5/-

0
9
03.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

20
10
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

0
11
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

10
12
24.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

20
13
03.03.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

10
14
10.03.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/4

0
15
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
16
24.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

10
17
29.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
18
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

15
19
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

19
20
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/4

0
21
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

15
22
14.07.2018, Jindřichův Hradec open

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 4/4

10
23
17.07.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

0
24
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

28
25
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

24
26
30.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
231/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

10
5
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
6
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

7
7
13.01.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/4

10
8
26.01.2018

Sokol Petrovice (C - 400), K: 5/-

-
9
03.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

-
10
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
11
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

0
12
24.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

-
13
03.03.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

-
14
10.03.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/4

10
15
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

7
16
24.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
17
29.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
18
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

15
19
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

-
20
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/4

0
21
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
22
14.07.2018, Jindřichův Hradec open

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
17.07.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

10
24
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

0
25
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

19
26
30.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
122/19
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Holub, Flusser - ABRAHAM, Kunst 6:1, 6:1
4>2 Holub, Flusser - Mutl, Severýn 7:6, 6:4
2>1 Sina, Fojtů - Holub, Flusser 6:3, 6:0
získané body: 10 b.
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Flusser, Holub - Mutl, Kovář 6:7 (5), 6:2, 1:0 (9)
2>1 Fojtů, Sina - Flusser, Holub 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

8>4 Holub, Mutl - Řeháček, Hrdý 6:2, 6:3
4>2 Svoboda, Vodháněl - Holub, Mutl 3:6, 7:6, 1:0
získané body: 7 b.
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

8>4 Olmer, Holub - Kodera, Janota 6:3, 6:1
4>2 Olmer, Holub - Pelant, Böse 6:0, 6:1
2>1 Olmer, Holub - Růžička, Smolen 3:6, 7:6 (2), 1:0 (7)
získané body: 15 b.
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

16>8 Holub Jakub- Ambrož Bruno6:2, 6:0
8>4 Holub Jakub- Janoštík Lukáš1:6, 6:3, 1:0 (3)
4>2 Zíta Tomáš- Holub Jakub6:7 (5), 6:4, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

8>4 Holub, Hromek - Janoštík, Dzúr 6:4, 6:3
4>2 Zíta, Rat - Holub, Hromek 6:1, 6:4
získané body: 7 b.
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

32>16 Kotrc, Psota - Holub, Flusser 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

64>32 Holub Jakub- Boháč Antonín6:2, 6:0
32>16 Pajer Ivan- Holub Jakub6:1, 6:1
získané body: 24 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

16>8 Brettl, Holub - FALTA, Burda 5:7, 7:6, 1:0
8>4 Čepl, Volf - Brettl, Holub 6:0, 6:0
získané body: 19 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
1
2.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - WILSON Tenis Centrum
1
3.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Bohutín, z.s. - WILSON Tenis Centrum
0
1.
49 - III. třída D
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO Sokol Nehvizdy A - WILSON Tenis Centrum B
6
2.
49 - III. třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, TO Sokol Nehvizdy B - WILSON Tenis Centrum B
1
3.
49 - III. třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, WILSON Tenis Centrum B - 1.TK Pacov
1
4.
49 - III. třída D
20.5.2018 NT 26.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Český Brod C
4
5.
49 - III. třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, WILSON Tenis Centrum - TK Neridé
0
2.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018 NT 23.6.2018, 1. Vestecká sportovní o.s. - WILSON Tenis Centrum
3
3.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Bohutín, z.s. - WILSON Tenis Centrum
14
1.
49 - III. třída D
24.6.2018 NT 1.7.2018, TO Sokol Nehvizdy A - WILSON Tenis Centrum B
0
2.
49 - III. třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, TO Sokol Nehvizdy B - WILSON Tenis Centrum B
3
3.
49 - III. třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, WILSON Tenis Centrum B - 1.TK Pacov
3
4.
49 - III. třída D
20.5.2018 NT 26.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Český Brod C
0
5.
49 - III. třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, WILSON Tenis Centrum B - Slavoj Žiželice B
1
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35