Český tenisový svaz

Dzúr Štěpán

Datum narození:
07.11.2008
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
LTC Houštka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Houštka
522 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
3
16.12.2017, Poděbradský pohár 2017

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/4

0
4
26.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
5
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
6
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

0
7
19.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
8
27.01.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
9
02.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
10
10.02.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

10
11
24.02.2018, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

0
12
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
13
31.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
14
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
15
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

10
16
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
17
05.07.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/5

10
18
13.07.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

7
19
22.07.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/-

0
20
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
21
04.08.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

10
22
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/-

0
23
24.08.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
24
07.09.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
15.09.2018, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
67/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
3
16.12.2017, Poděbradský pohár 2017

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/4

0
4
26.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
5
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
6
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

0
7
19.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
8
27.01.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

7
9
02.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

7
10
10.02.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
11
24.02.2018, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 400), K: 4/4

10
12
09.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
13
31.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

7
14
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
15
14.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/4

0
16
30.06.2018

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

0
17
05.07.2018, TK MH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 5/5

0
18
13.07.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
19
22.07.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/-

-
20
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
21
04.08.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

0
22
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/-

-
23
24.08.2018, LTC Houštka CUP 2018

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
15.09.2018, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
31/22
04.08.2018

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

8>4 Trázník, Vaigl - Dzúr, Dzúr 6:1, 6:3
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Houštka - TJ TK Neratovice
1
2.
43 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Houštka - Slavoj Žiželice
0
3.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
1
4.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ LTC Poděbrady - LTC Houštka
0
5.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Benátky nad Jizerou B - LTC Houštka
0
6.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Houštka - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
7.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Houštka - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Houštka - TJ TK Neratovice
0
2.
43 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Houštka - Slavoj Žiželice
0
3.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
0
4.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ LTC Poděbrady - LTC Houštka
0
5.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Benátky nad Jizerou B - LTC Houštka
0
6.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Houštka - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
7.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Houštka - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3