Český tenisový svaz

Lvovský Albert

Datum narození:
26.11.2008
Platnost reg. do:
09.11.2018
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Kolín

Slavoj Žiželice (P - 200), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
20/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Kolín

Slavoj Žiželice (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
1
2.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
1
1.
39- III.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Žiželice B - TK Oáza Říčany
0
2.
39- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, 1.TK Pacov - Slavoj Žiželice B
1
3.
39- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Žiželice B - TK Radošovice B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
0
2.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
1
1.
39- III.třída D
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Žiželice B - TK Oáza Říčany
0
2.
39- III.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, 1.TK Pacov - Slavoj Žiželice B
2
3.
39- III.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Žiželice B - TK Radošovice B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
12.01.2018

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/5

16>8 Lvovský, Šelemberk - Hošpes, Andreas 6:4, 4:6, 1:0 (6)
8>4 Pomahač, Stibůrek - Lvovský, Šelemberk 6:4, 6:2
získané body: 7 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

16>8 Mutl, Tuček - Šmída, Lvovský 4:6, 7:6 (7), 1:0 (2)
získané body: 0 b.
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/12

16>8 Bursa, Hanzl - Lvovský, Krejčí 6:4, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
1
2.
43 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Houštka - Slavoj Žiželice
1
3.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Žiželice
1
4.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Žiželice
1
5.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Žiželice - TJ TK Neratovice
1
6.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
1
7.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Žiželice - TJ LTC Poděbrady
4
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Čelákovice - Slavoj Žiželice
4
2.
43 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Houštka - Slavoj Žiželice
1
3.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Žiželice
1
4.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Žiželice
1
5.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Žiželice - TJ TK Neratovice
1
6.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
2
7.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Žiželice - TJ LTC Poděbrady
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15