Český tenisový svaz

Šelemberk Richard

Datum narození:
16.06.2008
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
408 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
4
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - LTC Kolín
0
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

20
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

14
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/-

0
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

20
7
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

15
8
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
02.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

0
10
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
11
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

15
12
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

0
13
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
14
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 5/-

15
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

15
16
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
17
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

0
18
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

20
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

15
20
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

15
21
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
22
07.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
235/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/4

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

0
5
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/-

-
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

10
7
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

-
8
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/-

-
10
08.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

10
11
16.03.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 400), K: 4/4

10
12
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/6

10
13
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
14
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 5/-

-
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/5

10
16
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
17
04.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
18
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 5/4

10
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/4

10
20
03.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 5/4

0
21
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
22
07.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
120/18
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Novotný, Hubač - Šelemberk, Přáda 3:6, 7:6 (6), 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
12
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Houštka
0
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Kolín - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Benešov - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Radošovice
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
5
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Houštka
7
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Kolín - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Benešov - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Radošovice
8
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
5
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
49
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
45