Název: |
Mistrovství ČR mladšího žactva |
Datum: |
01.-06.07. |
Pořadatel: |
ČTS (H) |
Kódové číslo: |
716700 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Út do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace formou SMS povolena v útery 16.00 -17:00 pouze na čísle ředitele turnaje 776 763 663 .Všechny dotazy k MČR na tomto čísle 776763663 -p. Trsek
Program :
Úterý : 16.00 - 20.00 možnost rozehry na 4 dvorcích - dle zápisu na nástěnce, rezervace možné telefonicky od úterý 15.00
losování : 17.30 salónek restaurace
středa : 08.15 - 09.45 možnost rozvrhy dle listu na nástěnce v půlhodinových blocích, zápis na rozehru možný během prezentace, pro nasazené hráče možnost rozehry také dle listu na nástěnce po celý den (zápis možný při prezentaci ) / 10.00 začátek zápasů
čtyřhry zápis do 12.00 středa, losování v salónku restaurace 12.30. Zápis možný i telefonicky.
Přesný program turnaje naleznete na stránkách cztenis
Příjezd podle navigace:
Fibichova 1377/8,Liberec 1
ubytování :
Hotel u Jezírka - 50metrů od dvorců
Ceník viz www.hotelujezirka.cz (5o metrů od dvorců) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Raštica Jan |
19.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
6 |
60 |
|
|
04.05.2020 19:22:25 |
2. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
9 |
60 |
|
|
05.05.2020 14:29:57 |
3. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
10 |
60 |
|
|
05.05.2020 20:38:32 |
4. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
14 |
60 |
|
|
13.05.2020 11:34:10 |
5. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
15 |
60 |
|
|
01.06.2020 13:19:04 |
6. |
Psota Jan |
20.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
27 |
60 |
|
|
18.04.2020 20:55:02 |
7. |
Žiška Štěpán |
01.09.2008 |
ŽLTC Brno |
29 |
45 |
|
|
11.05.2020 21:26:48 |
8. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
45 |
|
|
01.05.2020 22:06:02 |
9. |
Majc Mário |
13.02.2008 |
TK Zlín |
35 |
45 |
|
|
07.06.2020 23:54:10 |
10. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
37 |
45 |
|
|
30.04.2020 09:15:27 |
11. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
38 |
45 |
|
|
22.06.2020 09:59:28 |
12. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
39 |
45 |
|
|
14.06.2020 18:12:04 |
13. |
Hrubý Václav Augustin |
05.08.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
40 |
45 |
|
|
01.06.2020 17:01:24 |
14. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
41 |
35 |
|
|
27.05.2020 11:39:07 |
15. |
Žahour Richard |
08.01.2008 |
TK Písek |
44 |
35 |
|
|
11.05.2020 11:18:39 |
16. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
45 |
35 |
|
|
23.04.2020 20:51:51 |
17. |
Čank Tobiáš |
04.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
47 |
35 |
|
|
24.05.2020 17:27:46 |
18. |
Macháček David |
03.03.2008 |
TC BORS CLUB |
48 |
35 |
|
|
03.06.2020 05:53:07 |
19. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
49 |
35 |
|
|
20.06.2020 12:33:50 |
20. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
52 |
35 |
|
|
21.05.2020 07:33:07 |
21. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
53 |
35 |
|
poslední dle CŽ |
13.05.2020 10:41:39 |
22. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
54 |
35 |
|
nom. CŽ Praha |
23.05.2020 16:27:30 |
23. |
Duda Adam |
02.08.2008 |
TK Horní Měcholupy |
55 |
35 |
|
nominace Praha |
11.05.2020 09:39:02 |
24. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
56 |
35 |
|
nom. CŽ JM |
02.06.2020 12:29:15 |
25. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
63 |
30 |
|
nom. CŽ SČ |
17.06.2020 21:56:31 |
26. |
Zeman Jakub |
07.11.2008 |
TK Pelhřimov |
66 |
30 |
|
nom. CŽ JČ |
27.05.2020 19:28:43 |
27. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
67 |
30 |
|
volná karta ČTS |
05.06.2020 12:45:21 |
28. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
30 |
|
volná karta ČTS |
13.06.2020 16:33:43 |
29. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
69 |
30 |
|
nom. CŽ ZČ |
05.06.2020 13:20:59 |
30. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
70 |
30 |
|
nom. CŽ VČ |
04.05.2020 11:07:15 |
31. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
71 |
30 |
|
volná karta ČTS |
06.05.2020 21:56:55 |
32. |
Klimša Ondřej |
15.07.2008 |
TK SC OSTRAVA |
73 |
30 |
|
nominace SM |
22.06.2020 13:10:23 |
33. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
76 |
30 |
|
nominace SČ |
23.05.2020 08:19:12 |
34. |
Holub Jakub |
08.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
79 |
30 |
|
nominace ZČ |
16.06.2020 15:17:37 |
35. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
80 |
30 |
|
nominace JM |
17.04.2020 21:16:12 |
36. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
84 |
30 |
|
volná karta ČTS |
22.05.2020 16:00:48 |
37. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
88 |
25 |
|
nom. CŽ SM |
03.06.2020 21:08:59 |
38. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
105 |
25 |
|
nominace StČ |
22.06.2020 12:40:33 |
39. |
Hloušek František |
19.05.2008 |
HTK Třebíč |
112 |
25 |
|
náhradník za Košárka |
04.06.2020 00:30:20 |
40. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
134 |
20 |
|
nominace JČ |
08.06.2020 22:12:34 |
41. |
Lvovský Albert |
26.11.2008 |
Slavoj Žiželice |
138 |
20 |
|
nom. CŽ StČ |
01.06.2020 12:49:53 |
42. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
140 |
20 |
|
nominace VČ |
16.06.2020 20:04:42 |
43. |
Martínek Jakub |
03.02.2008 |
LTK Liberec |
157 |
20 |
|
volná karta pořadatele |
29.06.2020 09:51:57 |
44. |
Krechler Daniel |
21.04.2009 |
LTK Liberec |
332 |
12 |
|
VK poř |
01.04.2020 13:08:30 |
45. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.04.2020 00:06:52 |
46. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
nominace dle CŽ zima |
01.04.2020 00:06:54 |
47. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
nominace dle CŽ zima |
02.04.2020 21:21:30 |
48. |
Ježek Vojtěch |
13.05.2010 |
LTK Liberec |
1939 |
1 |
|
volná karta ČTS |
21.06.2020 17:56:06 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
115 |
25 |
|
|
16.06.2020 16:56:04 |
2. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
123 |
25 |
|
|
25.05.2020 17:10:07 |
3. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
150 |
20 |
|
|
17.06.2020 08:06:45 |
4. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
169 |
20 |
|
|
10.05.2020 08:53:21 |
5. |
Kunst Filip |
15.06.2008 |
LTC Houštka |
303 |
12 |
|
1. náhradník StČ |
03.04.2020 21:52:29 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mňuk Jakub |
10.10.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.04.2020 20:21:43 |
2. |
Kašparovský Nikola |
16.09.2009 |
BLTC Brno |
589 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.05.2020 22:13:30 |
3. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
214 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2020 22:53:32 |
4. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.06.2020 14:34:07 |
5. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
274 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
10.06.2020 21:27:15 |
6. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
278 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2020 20:53:52 |
7. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2020 05:05:58 |
8. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.06.2020 18:24:38 |
9. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
232 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2020 21:25:20 |
10. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 09:25:38 |
11. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 09:30:48 |
12. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 09:57:55 |
13. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
130 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 14:20:21 |
14. |
Moravec Nicolas |
09.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
232 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 19:34:22 |
15. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1939 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
22.06.2020 21:08:10 |
16. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
190 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2020 21:41:19 |
17. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
244 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.06.2020 21:41:40 |
18. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 12:25:53 |
19. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
109 |
25 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.06.2020 19:16:58 |
20. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2020 07:28:50 |
21. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
102 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2020 14:09:03 |
22. |
Pelda Martin |
26.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2020 10:19:58 |
23. |
Blaška Sebastian |
07.08.2008 |
ŽLTC Brno |
33 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2020 23:23:22 |
24. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 10:30:43 |
25. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 04:32:45 |
26. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
31 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
30.06.2020 14:48:49 |
|