Český tenisový svaz

Andr Marek

Datum narození:
11.04.2008
Platnost reg. do:
20.10.2021
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK Meteor Praha B - TGC Kunratice A
0
2.
33. 2.třída A
9.6.2018, SK HAMR, z.s. C - SK Meteor Praha B
0
3.
33. 2.třída A
23.6.2018, TK Sport Kolovraty - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK Meteor Praha B - TGC Kunratice A
0
2.
33. 2.třída A
9.6.2018, SK HAMR, z.s. C - SK Meteor Praha B
1
3.
33. 2.třída A
23.6.2018, TK Sport Kolovraty - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/-

0
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

4
3
16.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
5
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

14
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
7
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
8
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
9
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
10
23.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

14
11
30.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
12
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
13
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

18
16
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/-

0
17
14.07.2018, Sokol Horní Počernice

Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C - 200), K: 4/-

15
18
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

15
19
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

30
20
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

15
22
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

0
23
20.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
24
22.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

20
25
25.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

10
26
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
27
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
28
07.09.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

10
29
15.09.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

20
30
22.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
281/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/-

-
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
16.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
5
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
6
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
7
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
8
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

10
9
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
10
23.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/5

10
11
30.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

5
12
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
13
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

0
16
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 6/-

-
17
14.07.2018, Sokol Horní Počernice

Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek (C - 200), K: 4/-

-
18
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

15
19
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
20
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
21
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

10
22
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

0
23
20.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
24
22.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
25
25.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
26
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
27
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
28
07.09.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

0
29
15.09.2018, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 200), K: 4/4

15
30
22.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
175/22
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Andr, Zedek - Skoumal, Kroj 6:0, 6:1
4>2 Andr, Zedek - Luňák, Peterka 6:1, 6:1
2>1 Boháč, Vaněk - Andr, Zedek 3:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Boháč, Andr - Prokš, Janus 6:2, 2:6, 1:0
4>2 Reitinger, Kubec - Boháč, Andr 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

16>8 Andr Marek- Wey Tommy6:0, 6:0
8>4 Andr Marek- Hnízdil Tomáš6:3, 6:4
4>2 Klíma Max- Andr Marek7:6 (4), 2:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Klíma - Klokov, Fric 6:3, 6:4
4>2 Andr, Klíma - Přistoupil, Hnízdil 7:6 (6), 7:5
2>1 Andr, Klíma - Wey, Dlouhý 4:6, 6:0, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Klíma - Novák, Šelemberk 4:6, 7:6, 1:0
4>2 Andr, Klíma - Hrabánek, Kuba 7:5, 6:0
2>1 Andr, Klíma - Lorentzon, Bělík 7:6, 2:6, 1:0
získané body: 15 b.
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Zedek - Kumpera, Růžek 6:1, 6:2
4>2 Jurman, Martinovič - Andr, Zedek 6:4, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 7 b.
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

4>2 Andr, Loučka - Stratil, Černík 6:3, 6:1
2>1 Vojtíšek, Klíma - Andr, Loučka 6:4, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

32>16 Klíma Max- Andr Marek4:6, 6:1, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

8>4 Sina, Fojtů - Andr, Zedek 6:3, 6:1
získané body: 0 b.
01.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Rat - PROCHÁZKA, Vtelenský 6:0, 6:0
4>2 Andr, Rat - Kabelka, Fajt 6:0, 6:4
2>1 Jumar, Pešta - Andr, Rat 7:5, 7:6
získané body: 10 b.
22.09.2018

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

16>8 Andr, Boháč - Červenka, Nedvěd 6:0, 6:1
8>4 Malý, Zachař - Andr, Boháč 6:2, 6:3
získané body: 5 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45. 2.třída C
29.4.2018, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. D
1
2.
45. 2.třída C
6.5.2018, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
1
3.
45. 2.třída C
20.5.2018, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s. A
1
4.
45. 2.třída C
27.5.2018, SK Satalice - SK Meteor Praha B
1
5.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
1
6.
45. 2.třída C
24.6.2018, Sokol Horní Počernice - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45. 2.třída C
29.4.2018, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. D
4
2.
45. 2.třída C
6.5.2018, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
4
3.
45. 2.třída C
20.5.2018, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s. A
0
4.
45. 2.třída C
27.5.2018, SK Satalice - SK Meteor Praha B
7
5.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
1
6.
45. 2.třída C
24.6.2018, Sokol Horní Počernice - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20