Český tenisový svaz

Čank Tobiáš

Datum narození:
04.08.2008
Platnost reg. do:
05.10.2020
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK AGROFERT Prostějov
115 (25)
632 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
2
07.09.2019, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
40/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
2
07.09.2019, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
25/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2019, TK Mohelnice - TK Milo Olomouc B
4
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, TO TJ Nový Jičín - TK Mohelnice
1
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - TK Mohelnice
0
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2019, TK Mohelnice - TJ TO Sokol Stará Bělá A
4
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TK Mohelnice
9
6.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Mohelnice - TK DEZA Valašské Meziříčí B
4
7.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Mohelnice
1
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
27.04.2019, TK Mohelnice - TK Milo Olomouc B
4
2.
Oblastní přebor skupina B
01.05.2019, TO TJ Nový Jičín - TK Mohelnice
1
3.
Oblastní přebor skupina B
04.05.2019, TK Na Dolině Trojanovice B - TK Mohelnice
0
4.
Oblastní přebor skupina B
11.05.2019, TK Mohelnice - TJ TO Sokol Stará Bělá A
4
5.
Oblastní přebor skupina B
25.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TK Mohelnice
9
6.
Oblastní přebor skupina B
08.06.2019, TK Mohelnice - TK DEZA Valašské Meziříčí B
4
7.
Oblastní přebor skupina B
15.06.2019, Tenis Vsetín A - TK Mohelnice
8
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46
22.02.2019, A2

TK Havířov (A - 700), K: 13/13

16>8 Hrbáč, Martinovič - Čech, Čank 6:7 (8), 7:5, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
24.07.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 10/9

16>8 Žiška, Čank - Lošák, Frič 6:2, 6:0
8>4 Žiška, Čank - Robenek, Robenek 6:1, 6:4
4>2 Doskočil, Majc - Žiška, Čank 4:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 27 b.
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Čank, Majc - Sloboda, Fejka 6:4, 6:4
8>4 Čank, Majc - Kreysa, Majera 6:3, 6:2
4>2 Brückner, Šnajdr - Čank, Majc 6:4, 6:1
získané body: 27 b.