Český tenisový svaz

Jendřejek Daniel

Datum narození:
12.10.2008
Platnost reg. do:
06.10.2020
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Slavia Orlová
248 (15)
1006 (3)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Karviná

TK Slavia Orlová (P - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Karviná

TK Slavia Orlová (P - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.03.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

14
2
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

10
 Jednotlivci celkem
24/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.03.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
2
02.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/5

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
01.05.2019, TC Třinec - TK Slavia Orlová B
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TK Slavia Orlová B - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, TK Hlučín - TK Slavia Orlová B
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko A
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
15.06.2019, TK Slavia Orlová B - TK TENNISPOINT FM B
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
01.05.2019, TC Třinec - TK Slavia Orlová B
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
04.05.2019, TK Slavia Orlová B - TJ Start Ostrava - Poruba B
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
11.05.2019, TK Hlučín - TK Slavia Orlová B
5
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
25.05.2019, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko A
5
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina A
15.06.2019, TK Slavia Orlová B - TK TENNISPOINT FM B
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19
12.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 9/9

16>8 Milar, Žiška - Jendřejek, Spáčil 6:2, 7:6
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TJ MSV Studénka, z.s. A - TK Slavia Orlová A
9
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK Na Dolině o.s. B
3
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. A - TK Slavia Orlová A
9
4.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tenis Vsetín A - TK Slavia Orlová A
9
5.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, TK Slavia Orlová A - SK JC Sport Opava B
1
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
58

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, TJ MSV Studénka, z.s. A - TK Slavia Orlová A
8
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK Na Dolině o.s. B
0
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. A - TK Slavia Orlová A
9
4.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tenis Vsetín A - TK Slavia Orlová A
9
5.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, TK Slavia Orlová A - SK JC Sport Opava B
2
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
59
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
58