Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
21.-25.02.
Pořadatel:
TK Havířov (A - 800)
Kódové číslo:
706160
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program kvalifikace - pátek 21.2.2020 v 9.00 hod. - Drlík, Franc, Havel, Kliment,
v 10.00 hod. - Buba, Fencl, Lošák, Rakouš,
v 11.30 hod. - Střílka, Onderka,
v 12.30 hod. - Fedor,
rozehrávka 8.30 - 8.55 hod.

POZOR ZMĚNA PREZENTACE !!!
Prezentace kvalifikace i hlavní soutěže ve čtvrtek 20.2.2020 v čase 14.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování kvalifikace. Program kvalifikace na pátek 21.2.2020 bude zveřejněn zde ve čtvrtek 20.2.2020 nejpozději v 19.00 hod. Začátek hrací doby kvalifikace v pátek 21.2.2020 v 8.30 hod.. Možnost rozehrání od 8.00 hod..

Hlavní soutěž: Prezentace ve čtvrtek 20.2.2020 v čase 14.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Losování v pátek 21.2.2020 v 17.00 hod. v klubovně TK Havířov, z.s. Program na sobotu 22.2.2020 bude zveřejněn zde nejpozději v 19.00 hod.
Předpokládaný program turnaje:
pátek 21.2.2020 - kvalifikace,
sobota 22.2.2020 - 1.kolo dvouhry,
neděle 23.2.2020 - 2.kolo dvouhry, 1.+2.kolo čtyřhry,
pondělí 24.2.2020 - čtvrtfinále a semifinále dvouhry, semifinále čtyřhry,
úterý 25.2.2020 - finále dvouhry, finále čtyřhry,
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
10
60
 
prezentován
06.12.2019 13:08:55
2.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
15
60
 
prezentován
15.12.2019 14:49:30
3.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
29
45
 
prezentován
09.01.2020 09:34:00
4.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
prezentován - poz.
01.11.2019 06:05:35
5.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
 
prezentován
06.12.2019 12:49:14
6.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
35
45
 
prezentován
01.02.2020 11:00:33
7.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
 
prezentován
01.11.2019 15:42:27
8.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
38
45
 
prezentován 11-13
11.11.2019 17:40:02
9.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
40
45
 
prezentován
07.02.2020 21:16:54
10.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
 
prezentován
07.11.2019 10:39:33
11.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
45
35
 
prezentován
03.11.2019 21:54:59
12.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
47
35
 
prezentován
22.01.2020 13:21:45
13.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
48
35
 
prezentován
04.02.2020 19:02:23
14.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
 
prezentován
11.12.2019 09:40:27
15.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
53
35
 
prezentován - poz.
27.11.2019 13:25:27
16.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
54
35
 
prezentován
12.01.2020 04:08:54
17.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
56
35
 
prezentován
07.02.2020 19:59:19
18.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
 
prezentován
18.01.2020 08:17:25
19.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
68
30
 
prezentován
01.11.2019 08:57:49
20.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
 
prezentován
12.01.2020 21:33:59
21.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
73
30
 
prezentován
07.02.2020 08:03:22
22.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
 
prezentován
23.01.2020 11:24:26
23.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
76
30
 
volná karta pořadatel-prez.
26.12.2019 00:12:14
24.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
79
30
 
prezentován
16.12.2019 08:41:01
25.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
volná karta ČTS-prez.
31.10.2019 23:52:34
26.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
82
30
 
prezentován
07.02.2020 12:51:13
27.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
25
 
volná karta ČTS-prez.
01.11.2019 12:36:35
28.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
volná karta pořadatel-prez.
04.11.2019 09:46:45
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
prezentován
07.12.2019 14:03:36
2.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
prezentován
01.11.2019 10:03:17
3.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
 
prezentován
01.11.2019 05:39:16
4.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
174
20
 
prezentován
05.01.2020 17:25:51
5.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
prezentován
01.11.2019 21:36:42
6.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
volná karta pořadatel-prez.
13.01.2020 14:28:53
7.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
prezentován
31.10.2019 23:54:09
8.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
prezentován
31.10.2019 23:49:37
9.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
prezentován
31.10.2019 23:53:00
10.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
prezentován
01.11.2019 00:13:24
11.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
 
volná karta pořadatel-prez.
01.11.2019 07:28:53
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:19:50
2.
Olšar Viktor 29.12.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
464
9
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 16:45:19
3.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 18:59:46
4.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
957
6
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 14:27:15
5.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 07:10:36
6.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 18:49:35
7.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 19:12:59
8.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 19:23:22
9.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 22:14:33
10.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
14
60
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 14:59:59
11.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:34:47
12.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 18:57:25
13.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
151
20
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:41:22
14.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 17:16:42
15.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 07:26:16
16.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 13:00:07
17.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 17:55:58
18.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 19:09:34
19.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 20:28:32
20.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
9
60
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 20:44:05
21.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:09:44
22.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 12:58:40
23.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 21:18:09
24.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
111
25
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 12:13:05
25.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
109
25
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 16:50:28
26.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
69
30
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 07:17:09
27.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 22:13:52
28.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 10:53:00
29.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 12:57:30
30.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 20:11:35
31.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 21:15:18
32.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 21:27:36
33.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 09:23:05
34.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 09:35:42
35.
Bartek David 07.11.2008 TC Ostrava Nová Ves
540
9
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 15:20:19
36.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 15:26:31
37.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 20:11:23
38.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 21:24:02
39.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 05:35:06
40.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 07:14:17
41.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 07:32:19
42.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 08:35:23
43.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 09:19:06
44.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
76
30
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 09:48:31
45.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
84
30
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 10:05:23
46.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 10:47:23
47.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 10:58:08
48.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 11:11:55
49.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 LTC Tábor 1903
325
12
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 11:40:32
50.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
265
15
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 17:04:58
51.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 19:31:27
52.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 22:40:18
53.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:02:37
54.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
63
30
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 07:56:25
55.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
15
 
odhlášeno hráčem nemoc
20.02.2020 14:37:01