Český tenisový svaz

Robenek Štěpán

Datum narození:
18.02.2009
Platnost reg. do:
15.10.2020
Klub:
Tenisový klub Studénka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TJ MSV Studénka, z.s.
151 (20)
513 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
04.07.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

8>4 Robenek, Robenek - Šušlík, Pišták 6:1, 6:0
4>2 Robenek, Robenek - Macek, Čujan 2:6, 6:3, 1:0 (5)
2>1 Dvořák, Řehák - Robenek, Robenek 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.(5)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, Sokol Zábřeh(2) - Tenisový klub Studénka z.s. A(1)
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A(1) - TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.(5)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina C
27.06.2020, Sokol Zábřeh(2) - Tenisový klub Studénka z.s. A(1)
8
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 7/7

35
2
07.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/6

50
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

35
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

60
5
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/7

35
6
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

43
7
18.01.2020, DOLINA OPEN I

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/-

40
8
25.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 6/6

60
9
01.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

30
10
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

0
11
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/-

43
12
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/6

60
13
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

43
14
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/-

40
15
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

40
16
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

30
17
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 8/9

65
18
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

22
19
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

50
20
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

45
21
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

46
 Jednotlivci celkem
872/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 7/7

35
2
07.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/6

27
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

-
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

14
5
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/7

25
6
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

28
7
18.01.2020, DOLINA OPEN I

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/-

-
8
25.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 6/6

20
9
01.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

15
10
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/11

0
11
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/-

-
12
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/6

27
13
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

24
14
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/-

-
15
06.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 9/9

0
16
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

27
17
17.08.2020, 33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA

TK TENNISPOINT FM (B - 400), K: 8/9

19
18
22.08.2020, Babolat Cup 2020

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

0
19
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/13

0
20
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

45
21
09.06.2020, ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
306/16
10.08.2020

BLTC Brno (B - 300), K: 8/9

16>8 Ondrůšek, Robenek - Veškrna, Havel 6:1, 6:7 (3), 1:0 (7)
8>4 Ondrůšek, Robenek - Vomela, Dufek 6:2, 6:3
4>2 Papavasiliu, Klimša - Ondrůšek, Robenek 7:5, 6:3
získané body: 27 b.
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

8>4 Laššan, Robenek - Kabrhel, Šára 6:1, 6:4
4>2 Laššan, Robenek - Dufek, Fencl 6:4, 6:1
2>1 Laššan, Robenek - Kotrba, Vilt 6:2, 6:3
získané body: 45 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
25
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (6) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A (7) - SK JC Sport Opava A (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (6) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A (7) - SK JC Sport Opava A (8)
22
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47