Český tenisový svaz

Spáčil Jan

Datum narození:
14.01.2008
Platnost reg. do:
16.10.2021
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Milo Olomouc
278 (15)
 
 
 
2020
TK Milo Olomouc
111 (25)
720 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
28.06.2020, Pašťa tenis, z.s.(1) - TK Milo Olomouc B(2)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
28.06.2020, Pašťa tenis, z.s.(1) - TK Milo Olomouc B(2)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
18.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

8>4 Vymazal, Spáčil - Hamerník, Salivar 6:2, 6:0
4>2 Pelc, Jandík - Vymazal, Spáčil 6:1, 4:6, 1:0
získané body: 7 b.
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

16>8 Spáčil Jan- Homolka Filip6:3, 6:7 (4)
8>4 Spáčil Jan- Martinovič Filip6:0, 6:0
4>2 Berka Dalibor- Spáčil Jan6:7 (8), 7:6 (4), 1:0 (0)
získané body: 15 b.
08.08.2020

TK Tuřany (C - 300), K: -/4

8>4 Vymazal, Spáčil - Mudra, Stibor 6:1, 6:3
4>2 Šnajdr, Milar - Vymazal, Spáčil 6:1, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
3
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TK Mohelnice, z.s.(2) - TK Milo Olomouc B(4)
4
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - Beskydský tenisový klub(5)
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
06.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - SK Vitality Slezsko o.s. A(7)
3
2.
Oblastní přebor skupina B
20.06.2020, TK Mohelnice, z.s.(2) - TK Milo Olomouc B(4)
5
3.
Oblastní přebor skupina B
27.06.2020, TK Milo Olomouc B(4) - Beskydský tenisový klub(5)
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

64>32 Spáčil Jan- Drlík David6:2, 6:7 (7), 6:1
32>16 Spáčil Jan- Vykoupil Patrik5:7, 7:6 (6), 6:3
16>8 Horák Adam- Spáčil Jan6:2, 3:6, 6:4
získané body: 43 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK Mohelnice, z.s. (7)
9
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - Tenis Nový Jičín z.s. (3)
15
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
15
 Družstva celkem (2hra)
39
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
07.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK Mohelnice, z.s. (7)
9
2.
Oblastní přebor skupina B
21.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - Tenis Nový Jičín z.s. (3)
8
3.
Oblastní přebor skupina B
28.06.2020, TK Milo Olomouc A (1) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
56
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56