Datum narození: | 30.11.2008 |
Platnost reg. do: | 18.10.2024 |
Klub: | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | TJ Start Ostrava - Poruba | 356 (12) | |||
2020 | TJ Start Ostrava - Poruba | 174 (20) | 956 (3) |
||
2021 | TJ Start Ostrava - Poruba | 123 (1) | 587 (4) |
||
2022-Z | TJ Start Ostrava - Poruba | 143 (12) |
784 (3) | ||
2022-L | TJ Start Ostrava - Poruba | 134 (12) |
912 (3) | ||
2023-Z | TJ Start Ostrava - Poruba | 130 (1) |
598 (4) | ||
2023-L | TJ Start Ostrava - Poruba | 298 (1) |
506 (4) | ||
2024-Z | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 382 (6) |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Chovanec Samuel | 6:0, 6:0 |
16>8 | Onderka Sebastian | - | Lys Ondřej | 6:4, 6:2 |
8>4 | Kliment Matúš | - | Onderka Sebastian | 6:0, 6:0 |
získané body: 13 b. |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuneta, Rybka | - | Franc, Onderka | 6:4, 4:6, 1:0 (10) |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Sdružený přebor okresu KarvináTK Havířov, z.s. (P - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Buba Alexej | - | Onderka Sebastian | 4:6, 6:2, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Tégl Tomáš | 3:6, 6:4, 1:0 (6) |
16>8 | Onderka Sebastian | - | Lys Ondřej | 6:3, 6:2 |
8>4 | Smolík David | - | Onderka Sebastian | 6:2, 6:2 |
získané body: 10 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kašpárek, Kliment | - | Onderka, Gawlik | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Beneš Daniel | - | Onderka Sebastian | 4:6, 6:2, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Smolík David | 6:0, 2:6, 1:0 (8) |
16>8 | Kuneta Tadeáš | - | Onderka Sebastian | 6:1, 7:5 |
získané body: 9 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Syryčanský Adam | 6:4, 6:0 |
16>8 | Křesala Matyáš | - | Onderka Sebastian | 6:3, 6:4 |
získané body: 7 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Rybka Jan | - | Onderka Sebastian | 6:4, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hanák, Pešat | - | Onderka, Franc | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Svoboda Daniel | 6:0, 6:0 |
16>8 | Bartoš Adrian | - | Onderka Sebastian | 6:4, 7:6 (4) |
získané body: 9 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Onderka, Mandelík | - | Tégl, Buba | 6:3, 6:4 |
4>2 | Lys, Martinovič | - | Onderka, Mandelík | 6:3, 6:2 |
získané body: 9 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Mandelík Michal | 7:5, 6:1 |
16>8 | Svozil Václav | - | Onderka Sebastian | 6:1, 6:1 |
získané body: 9 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kuneta, Franc | - | Pečonka, Onderka | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Onderka Sebastian | - | Herman Richard | 7:5, 6:4 |
16>8 | Klimša Ondřej | - | Onderka Sebastian | 6:3, 6:4 |
získané body: 9 b. |
02.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (C - 700), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Buba, Mandelík | - | Onderka, Lys | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Onderka Sebastian | - | Šindler Danielius | 6:2, 6:3 |
8>4 | Hrbáč Jan | - | Onderka Sebastian | 7:5, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 10 b. |
09.03.2024, DTJ Vřesina CupDTJ Tenis Vřesina (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Jendřejek, Gawlik | - | Mandelík, Onderka | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
15.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Káňa Viktor | - | Onderka Sebastian | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
15.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
15.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Onderka Sebastian | - | Fiala Šimon | scr. |
2>1 | Onderka Sebastian | - | Kubiena Petr | 6:2, 6:3 |
získané body: 12 b. |
15.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |