Datum narození: | 16.07.2009 |
Platnost reg. do: | 22.11.2024 |
Klub: | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 249 (15) | |||
2021 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 113 (20) | |||
2022-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 56 (1) | 206 (9) |
||
2022-L | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 94 (1) | 212 (9) |
||
2023-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 105 (15) |
|||
2023-L | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 96 (15) |
864 (3) | ||
2024-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 99 (1) |
700 (4) |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Lys Ondřej | - | Rybka Jan | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rybka Jan | - | Horák Matěj | 6:4, 0:6, 1:0 (6) |
8>4 | Rybka Jan | - | Průdek Šimon | 6:1, 6:3 |
4>2 | Rybka Jan | - | Němeček Marek | 7:6 (4), 0:6, 1:0 (10) |
2>1 | Kuchař Saša | - | Rybka Jan | 6:3, 6:1 |
získané body: 20 b. |
02.12.2023TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žák, Chovanec | - | VALOUCH, Rybka | 6:2, 2:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Rybka Jan | - | Dvořák Jakub | 6:4, 6:4 |
16>8 | Rybka Jan | - | Mandelík Michal | 7:6 (5), 6:4 |
8>4 | Kliment Matúš | - | Rybka Jan | 6:2, 6:1 |
získané body: 10 b. |
06.01.2024, Prince CupSK Zlín-Mladcová (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Veselý Marian | - | Rybka Jan | 3:6, 6:0, 1:0 (11) |
získané body: 0 b. |
20.01.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rybka Jan | - | Homolka Filip | 6:4, 1:6, 1:0 (5) |
8>4 | Raštica Jan | - | Rybka Jan | 6:1, 6:0 |
získané body: 13 b. |
20.01.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Prusenovský, Doležal | - | Rybka, Bohatý | 3:6, 6:3, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Stablovic Igor | - | Rybka Jan | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Křesala, Žampach | - | Kašpárek, Rybka | 6:3, 7:6 (10) |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Rybka Jan | - | Onderka Sebastian | 6:4, 4:6, 1:0 (6) |
32>16 | Kovář Adam | - | Rybka Jan | 4:6, 7:6 (5), 1:0 (3) |
získané body: 15 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Střílka, Vymazal | - | Rybka, Jendřejek | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rybka Jan | - | Lys Ondřej | 4:6, 6:1, 1:0 (3) |
8>4 | Klimša Ondřej | - | Rybka Jan | 6:4, 6:4 |
získané body: 13 b. |
17.02.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Lys, Martinovič | - | Kašpárek, Rybka | 7:5, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuchař Saša | - | Rybka Jan | 6:2, 7:6 (5) |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Váňa Tomáš | - | Rybka Jan | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TJ Jiskra Strážnice (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Prusenovský Jan | - | Rybka Jan | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |