Český tenisový svaz
Název:
Halové MČR
Datum:
08.-11.02.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
Sparta Praha
Kódové číslo:
806700
Dvorců + povrch:
4 ULTRA CUSHION
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Radka Bobková
Za Císařským mlýnem 2/1115
170 00 Praha 7
Tel. (1):
233 324 283
Tel. (2):
776 731 202
E-mail:
rbobkova@post.cz

Poznámka pořadatele:

Ředitelka soutěže: Radka Bobková 776 731 202, rbobkova@post.cz
Vrchní rozhodčí: Ing. Jaroslav Černý 603 734 815
Prezence povolena telefonicky na obou číslech v pátek 7. 2. 2020 od 15:00 do 16:55.

Trénink bude možný v pátek od 17-20h na jednom kurtě a 18-20 h na dalších dvou kurtech, v sobotu a neděli ráno od 8-8:55h na 5 kurtech a po celý den bude k dispozici jeden kurt. Objednat kurt na trénink je možné na recepci klubu, tel.: 233 324 283, 731 422 225.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
2
60
 
 
10.12.2019 13:59:32
2.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
6
60
 
 
14.11.2019 19:04:14
3.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
8
60
 
 
01.12.2019 12:30:41
4.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
11
60
 
 
04.11.2019 13:08:27
5.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
12
60
 
 
15.12.2019 19:36:32
6.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
17
45
 
 
18.11.2019 12:41:20
7.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
23
45
 
poslední dle CŽ
05.11.2019 01:12:39
8.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
 
nominace Praha
06.11.2019 14:21:30
9.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
35
 
nominace SM
21.01.2020 08:13:08
10.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
31
35
 
nominace Praha
18.12.2019 15:16:56
11.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
32
35
 
nominace JM
21.12.2019 09:23:42
12.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
 
nominace SM
09.01.2020 08:25:24
13.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
36
35
 
nominace Praha
19.12.2019 09:30:42
14.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
37
35
 
nominace Praha
03.01.2020 14:11:16
15.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
40
35
 
nominace ZČ
21.01.2020 20:42:35
16.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
nominace Praha
05.11.2019 13:28:45
17.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
43
30
 
nominace ZČ
20.01.2020 11:45:51
18.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
44
30
 
nominace StĆ
07.01.2020 10:50:08
19.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
46
30
 
nominace SM
13.01.2020 10:28:53
20.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
51
30
 
nominace Praha
01.11.2019 11:01:10
21.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
 
nominace ZČ
12.11.2019 22:39:22
22.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
57
30
 
nominace VČ
11.01.2020 10:47:19
23.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
60
25
 
1.náhr.Praha-za Melicharovou
21.11.2019 21:02:32
24.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
 
nominace SM
30.12.2019 14:24:08
25.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
 
volná karta ČTS
15.12.2019 19:48:01
26.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
 
volná karta ČTS
03.02.2020 13:11:54
27.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
 
nominace SČ
09.11.2019 21:27:53
28.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
74
25
 
nominace JM
06.01.2020 19:25:37
29.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
122
15
 
nominace JČ
07.01.2020 15:08:49
30.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
volná karta ČTS
01.11.2019 08:23:41
31.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
volná karta pořadatele
05.02.2020 17:10:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
 
WC ČTS - náhrada za Bervid
21.12.2019 09:17:03
2.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
67
25
 
1. náhradnice Praha
04.11.2019 12:48:52
3.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
25
 
1. náhradnice VČ
05.11.2019 16:11:43
4.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
2. náhradnice WC ČTS
06.11.2019 20:42:10
5.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
92
20
 
 
03.12.2019 05:59:54
6.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
106
20
 
1. náhradnice JČ
07.01.2020 15:09:29
7.
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb
204
12
 
 
05.11.2019 15:38:24
8.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
293
9
 
 
06.11.2019 09:45:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Machackova Nela 13.07.2009 TENNIS CENTRE Kosmonosy
684
4
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 21:04:21
2.
Šilhanová Natálie 02.02.2008 TK Žatec
338
9
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 18:31:14
3.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
216
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 17:13:35
4.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
265
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 21:50:46
5.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
350
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 21:54:05
6.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 05:45:02
7.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 08:35:50
8.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
151
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 17:25:30
9.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 21:17:24
10.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 20:34:38
11.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
151
15
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 14:36:53
12.
Tešková Sára 02.01.2008 TC VITALITY Březnice
118
20
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 18:12:07
13.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 18:53:53
14.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 Sportcentrum Uhříněves
364
9
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 12:44:16
15.
Hradecká Kristýna 17.08.2008 TENNIS CENTRE Kosmonosy
637
4
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 11:27:38
16.
Kovářová Nikita 30.07.2009 TC Brno.
582
6
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 10:52:56
17.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 12:26:16
18.
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves
394
6
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 13:55:07
19.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 12:20:53
20.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 13:43:16
21.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 07:31:47
22.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 16:31:05
23.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 23:04:56
24.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:48:06
25.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:49:53
26.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 21:40:38
27.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 21:46:00
28.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
226
12
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 00:48:36
29.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:49:44
30.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 14:54:49
31.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 17:18:36
32.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 HTK Třebíč
141
15
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 22:45:42
33.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 22:21:42
34.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 16:50:41
35.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 13:22:54
36.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 14:47:58
37.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
88
20
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 21:48:26
38.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 04:11:09
39.
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň
153
15
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 18:59:24
40.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 20:19:00
41.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 10:15:41
42.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
239
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 18:50:59
43.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 21:19:15
44.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 21:29:52
45.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 23:16:19
46.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 07:04:24
47.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 11:35:58
48.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 13:38:10
49.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 15:32:11
50.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 18:59:10
51.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 08:27:08
52.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:06:24
53.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
64
25
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:11:02
54.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:20:40
55.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
92
20
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:53:29
56.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 15:55:20
57.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 16:14:37
58.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
34
35
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 16:51:40
59.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
460
6
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 08:46:32
60.
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň
243
12
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 18:00:10
61.
Matoušková Barbora 30.10.2008 Severočeská tenisová o.s.
134
15
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 18:21:21
62.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
18
45
 
IS: lhůta 5 dní
04.07.2020 14:40:42