Český tenisový svaz

Latislavová Tereza

Datum narození:
08.09.2010
Platnost reg. do:
30.09.2022
Klub:
LTC České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
LTC České Budějovice,z.s.
300 (9)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

10
2
07.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
3
14.12.2019, Zruč Winter Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

22
6
11.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/6

0
7
18.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
8
25.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/-

0
9
08.02.2020

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

0
10
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

0
11
22.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
12
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/-

0
13
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
14
30.05.2020, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

0
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
17
04.07.2020

Sokol TK Kaplice (C - 250), K: 4/4

0
18
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

10
19
18.07.2020, Lužnice Open

SKT Planá n.Luž. (C - 300), K: 4/4

0
20
25.07.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

0
21
01.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (C - 300), K: 4/4

10
22
09.08.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
23
15.08.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 300), K: 4/4

10
24
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
25
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

15
26
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
27
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

0
28
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
29
26.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

7
30
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
112/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
3
14.12.2019, Zruč Winter Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
11.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/6

14
7
18.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
8
25.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/-

-
9
08.02.2020

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

0
10
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

5
11
22.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

5
12
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/-

-
13
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

0
14
30.05.2020, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

-
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

0
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
17
04.07.2020

Sokol TK Kaplice (C - 250), K: 4/4

0
18
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

7
19
18.07.2020, Lužnice Open

SKT Planá n.Luž. (C - 300), K: 4/4

0
20
25.07.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

0
21
01.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (C - 300), K: 4/4

7
22
09.08.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
23
15.08.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 300), K: 4/4

0
24
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
25
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

0
26
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

5
27
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

7
28
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
29
26.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

0
30
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
57/26
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

16>8 Latislavová, Trnková - Kofroňová, Kofroňová 6:7 (6), 7:5, 1:0 (3)
8>4 Gill, Vantuchová - Latislavová, Trnková 6:3, 6:4
získané body: 5 b.
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

16>8 Chrastilová, Fialová - Latislavová, Trnková 6:1, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
07.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - LTC Velešín (6)
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
07.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - LTC Velešín (6)
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5