Český tenisový svaz

Benetková Jessica

Datum narození:
13.03.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
151 (15)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

0
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/-

0
3
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

30
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
5
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

15
6
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/-

15
7
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

0
8
07.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

20
9
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

30
10
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

24
11
13.06.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 4/4

15
12
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

45
13
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

35
14
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

10
15
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/5

15
16
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
17
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

40
18
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

30
19
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
20
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
21
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

30
22
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

0
23
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
354/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

19
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/-

-
3
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

15
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

40
5
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

15
6
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/-

-
7
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

0
8
07.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

15
9
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
10
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
11
13.06.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 4/4

0
12
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
13
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
14
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
15
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/5

10
16
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
17
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

10
18
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

22
19
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
20
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
21
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
22
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
23
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
206/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
9
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, TJ Solidarita Praha 10 A - TENIS Klánovice B
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
5
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, TJ Solidarita Praha 10 A - TENIS Klánovice B
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28