Český tenisový svaz

Nešporová Sára

Datum narození:
21.10.2009
Platnost reg. do:
01.10.2020
Klub:
TJ Sokol Bílovice n.Svit.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542 (6)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

10
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

0
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
4
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

0
5
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
7
31.01.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

0
8
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
9
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
11
09.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

0
12
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

0
13
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/-

0
14
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

0
15
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

0
16
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

0
17
28.06.2019

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 4/4

0
18
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
19
13.07.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/-

0
20
20.07.2019, Metropolitní Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

0
22
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

0
24
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
25
17.08.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

10
26
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
27
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

0
28
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
29
14.09.2019

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

0
30
21.09.2019

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

0
31
28.09.2019, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
20/31

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

0
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
4
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

0
5
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
7
31.01.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

0
8
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

7
9
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
11
09.03.2019, HIGHLANDSPORT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

0
12
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

-
13
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/-

-
14
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

7
15
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

0
16
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
17
28.06.2019

TK Mokrá-Horákov (C - 200), K: 4/4

0
18
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
19
13.07.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/-

-
20
20.07.2019, Metropolitní Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

5
22
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019

TK Pelhřimov (C - 200), K: 4/4

0
24
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
25
17.08.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

0
26
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
27
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

0
28
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
29
14.09.2019

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

4
30
21.09.2019

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

0
31
28.09.2019, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
30/27

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA BM
28.4.2019, SK Tenis Tišnov B - TJ Sokol Bílovice n.Svit.
0
2.
III.TŔÍDA BM
9.6.2019, TJ Sokol Bílovice n.Svit. - Sokol Čebín
0
3.
III.TŔÍDA BM
16.6.2019, Sokol Letovice B - TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1
4.
III.TŔÍDA BM
23.6.2019, TJ Sokol Bílovice n.Svit. - TJ Žďár nad Sázavou B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA BM
28.4.2019, SK Tenis Tišnov B - TJ Sokol Bílovice n.Svit.
0
2.
III.TŔÍDA BM
9.6.2019, TJ Sokol Bílovice n.Svit. - Sokol Čebín
0
3.
III.TŔÍDA BM
16.6.2019, Sokol Letovice B - TJ Sokol Bílovice n.Svit.
0
4.
III.TŔÍDA BM
23.6.2019, TJ Sokol Bílovice n.Svit. - TJ Žďár nad Sázavou B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1