Český tenisový svaz

Dřevojanová Anežka

Datum narození:
14.11.2010
Platnost reg. do:
15.10.2020
Klub:
HTK Třebíč
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Halový oblastní přebor ročníku 2010

jihomoravský (P - 600), K: 2/2

4
2
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

0
3
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

14
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

0
5
11.01.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 5/5

10
6
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
7
29.02.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 500), K: 5/5

0
8
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

0
9
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
10
13.06.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

10
11
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
12
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
13
25.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

10
14
29.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/-

10
15
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
16
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

10
17
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
18
22.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 400), K: 8/8

0
19
29.08.2020

TK Moravský Krumlov z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
21
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
22
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

0
23
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

0
24
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
99/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Halový oblastní přebor ročníku 2010

jihomoravský (P - 600), K: 2/2

0
2
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

0
3
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

0
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

0
5
11.01.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 5/5

10
6
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
7
29.02.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 500), K: 5/5

0
8
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

-
9
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
10
13.06.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

0
11
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
12
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
13
25.07.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

15
14
29.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 4/-

-
15
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
16
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

0
17
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
18
22.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 400), K: 8/8

0
19
29.08.2020

TK Moravský Krumlov z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
21
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
22
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

-
23
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
24
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
40/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.6.2020, HTK Třebíč B - BLTC Brno
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA AM
28.6.2020, HTK Třebíč B - BLTC Brno
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0