Český tenisový svaz

Palečková Tereza

Datum narození:
03.04.2009
Platnost reg. do:
05.10.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Sparta Praha
408 (6)
 
 
 
2021
TK Sparta Praha
129 (15)
571 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Beroun, z.s. (2) - Tenis Dobříš C (7)
0
2.
33 - II. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Dobříš C (7) - SPORT EDEN Beroun (3)
0
3.
33 - II. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Dobříš C (7) - LTC Slovan Kladno (1)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, LTC Beroun, z.s. (2) - Tenis Dobříš C (7)
0
2.
33 - II. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenis Dobříš C (7) - SPORT EDEN Beroun (3)
2
3.
33 - II. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Dobříš C (7) - LTC Slovan Kladno (1)
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

0
2
14.12.2019

TK Písnice (C - 500), K: 4/4

15
3
11.01.2020, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

10
4
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
5
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
6
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

0
7
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

15
8
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

0
9
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

15
10
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
12
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

10
13
30.06.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
14
03.07.2020, SoDoPp

Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 300), K: 4/4

20
15
12.07.2020, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 200), K: 4/4

15
16
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
17
27.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
18
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

30
19
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

19
20
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

7
21
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

20
22
22.08.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/-

0
23
29.08.2020, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 300), K: 4/-

0
24
04.09.2020, O pohár TAB

Tenis Akademie Bálek (C - 300), K: 4/4

30
25
12.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

30
26
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/-

0
27
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
266/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

10
2
14.12.2019

TK Písnice (C - 500), K: 4/4

15
3
11.01.2020, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

0
4
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
5
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
6
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

10
7
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

10
8
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

15
9
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

10
10
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
12
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

7
13
30.06.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
14
03.07.2020, SoDoPp

Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 300), K: 4/4

15
15
12.07.2020, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 200), K: 4/4

10
16
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

16
17
27.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
18
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
19
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

19
20
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

15
21
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

-
22
22.08.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/-

-
23
29.08.2020, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 300), K: 4/-

-
24
04.09.2020, O pohár TAB

Tenis Akademie Bálek (C - 300), K: 4/4

15
25
12.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

7
26
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/-

-
27
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
234/22
14.12.2019

TK Písnice (C - 500), K: 4/4

4>2 Palečková, Petráková - Glaserová, Reitmaierová 6:1, 6:3
2>1 Palečková, Petráková - Malá, Audy 4:6, 7:6 (4), 1:0 (5)
získané body: 15 b.
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

4>2 Audy, Palečková - Mousa, Navrátilová 7:6 (0), 6:3
2>1 Rathanová, Vítová - Audy, Palečková 1:6, 7:6 (3), 1:0 (8)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
1
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš (5) - TC VITALITY Březnice (7)
1
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1)
9
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Zdice (3) - Tenis Dobříš (5)
1
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš (5) - TC VITALITY Březnice (7)
1
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1)
11
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24