Český tenisový svaz

Foldová Kateřina

Datum narození:
02.09.2010
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
LTK TEPLICE o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
LTK TEPLICE o.s.
145 (15)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

10
2
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

7
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 5/5

10
4
21.12.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 5/6

0
5
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
6
04.01.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 500), K: 4/4

15
7
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

10
8
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
9
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

10
10
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

10
11
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

15
12
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

7
13
22.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 4/5

10
14
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

0
15
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
16
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
17
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

14
18
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

10
19
18.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

10
20
24.07.2020, Mladší žactvo Dubí

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

15
21
30.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

30
22
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

0
23
06.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

20
24
13.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
25
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

10
26
22.08.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

20
27
05.09.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

20
28
12.09.2020

TK LTC Děčín (C - 300), K: 4/4

30
29
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
353/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

0
2
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

5
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 5/5

7
4
21.12.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 5/6

14
5
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

5
6
04.01.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 500), K: 4/4

0
7
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

7
8
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
9
25.01.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

7
10
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

7
11
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

7
12
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/4

7
13
22.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 4/5

10
14
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

20
15
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
16
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

0
17
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

-
18
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

0
19
18.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

0
20
24.07.2020, Mladší žactvo Dubí

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

10
21
30.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
22
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

-
23
06.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
24
13.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
25
18.08.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

15
26
22.08.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

10
27
05.09.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

0
28
12.09.2020

TK LTC Děčín (C - 300), K: 4/4

0
29
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
156/27
05.09.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

4>2 Hüblová, Bukalová - Foldová, Wilson 6:4, 7:6 (3)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2A
07.06.2020, SK Tenis Duchcov - LTK TEPLICE o.s.
3
2.
DM2A
21.06.2020, LTK TEPLICE o.s. - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
3.
DM2A
28.06.2020, TJ Sokol Domoušice - LTK TEPLICE o.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2A
07.06.2020, SK Tenis Duchcov - LTK TEPLICE o.s.
2
2.
DM2A
21.06.2020, LTK TEPLICE o.s. - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
3.
DM2A
28.06.2020, TJ Sokol Domoušice - LTK TEPLICE o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8