Český tenisový svaz

van Neck Marleen

Datum narození:
06.12.2010
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Zlín
414 (6)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

0
2
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/-

0
3
14.12.2019, Progress cup

Progress (C - 500), K: 4/4

10
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

0
5
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 5/4

0
6
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

0
7
18.01.2020

Tennis Hill Havířov o.s. (D - 400), K: 2/2

4
8
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

0
9
01.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

0
10
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/-

0
11
22.02.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

0
12
28.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

0
13
07.03.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/-

0
14
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/-

0
15
13.06.2020, JUNIOR CUP Kroměříž

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 4/4

0
16
03.07.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

7
17
11.07.2020, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

0
18
25.07.2020, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/-

0
19
27.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300), K: 4/4

0
20
01.08.2020

TK Zlín (C - 300), K: 4/4

7
21
08.08.2020, BLTC CUP

BLTC Brno (C - 300), K: 4/-

7
22
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
23
15.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

10
24
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/-

0
25
23.08.2020, Mladcova Open 2020

SK Zlín-Mladcová (C - 300), K: 4/4

0
26
29.08.2020

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

0
27
05.09.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

0
28
12.09.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

7
29
19.09.2020, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
30
26.09.2020, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
69/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

-
2
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
3
14.12.2019, Progress cup

Progress (C - 500), K: 4/4

7
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

-
5
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 5/4

0
6
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

0
7
18.01.2020

Tennis Hill Havířov o.s. (D - 400), K: 2/2

0
8
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

-
9
01.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

-
10
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/-

-
11
22.02.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

-
12
28.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/-

-
13
07.03.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
14
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/-

-
15
13.06.2020, JUNIOR CUP Kroměříž

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 4/4

0
16
03.07.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

0
17
11.07.2020, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

0
18
25.07.2020, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
19
27.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300), K: 4/4

0
20
01.08.2020

TK Zlín (C - 300), K: 4/4

0
21
08.08.2020, BLTC CUP

BLTC Brno (C - 300), K: 4/-

-
22
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
23
15.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

-
24
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/-

-
25
23.08.2020, Mladcova Open 2020

SK Zlín-Mladcová (C - 300), K: 4/4

0
26
29.08.2020

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

4
27
05.09.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

-
28
12.09.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

-
29
19.09.2020, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
30
26.09.2020, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
16/14
29.08.2020

Sokol Čebín (D - 200), K: 2/2

16>8 Košuličová Sofie- van Neck Marleen6:7 (3), 6:3, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
7.6.2020, TJ Jiskra Strážnice - TK Zlín C
4
2.
II.TŔÍDA BM
28.6.2020, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TK Zlín C
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
7.6.2020, TJ Jiskra Strážnice - TK Zlín C
5
2.
II.TŔÍDA BM
28.6.2020, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TK Zlín C
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12