Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
25.-29.09.
Pořadatel:
Sparta Kutná Hora (A - 500)
Místo konání:
Sparta Kutná Hora
Kódové číslo:
516241
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lidický Dalibor
Jaselská 792
284 01 Kutná Hora
Tel. (1):
608054140
E-mail:
dalic007@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

<p>Hlavní rozhodčí:Ing. Šátral Jan</p>
<p>Prezentace na kvalifikaci v pátek 25.9. do 9:45 osobně v areálu. Prezentace hlavní soutěže telefonicky v pátek 25.9. do 16.hod formou sms na tel: 603816523.</p>
<p>Potom bude turnaj v areálu klubu rozlosován a napsán na IS ČTS s programem.</p>
<p>Volné karty přidělené pořadatelem na tel:603816523.</p>
<p>Ubytování : Hotel Zlatá Stoupa, Penzion Retro, Camp Santa Barbara.</p>
<p>Turnaj se hraje bez pravidla NO LET.Platí pravidlo nového servisu při teči.</p>
<p>Dvouhra se hraje na dva vítězné sety ze tří,třetí set není supertiebreak.</p>
<p>Při čtyřhře platí pravidlo NO AD a hraje se supertiebreak místo třetího setu.<p>
<p>Šátral</p>
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
 
06.06.2020 14:02:48
2.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
pouze čtyřhra
19.07.2020 14:42:38
3.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
14.05.2020 17:30:57
4.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
22.05.2020 20:24:42
5.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
12.05.2020 09:33:29
6.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
15.07.2020 20:20:08
7.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
15.05.2020 14:55:46
8.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
18.05.2020 17:38:39
9.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
23.05.2020 13:25:35
10.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
06.04.2020 18:27:28
11.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.05.2020 07:38:02
12.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
29.06.2020 12:27:40
13.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
16.07.2020 10:35:33
14.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
80
25
 
 
06.09.2020 08:27:07
15.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
 
07.07.2020 16:19:31
16.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
19.06.2020 22:43:49
17.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
07.05.2020 19:37:40
18.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
24.08.2020 20:21:59
19.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
 
09.09.2020 11:03:47
20.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
28.08.2020 07:26:20
21.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
volná karta ČTS
27.06.2020 17:06:18
22.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
28.08.2020 07:23:26
23.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
24.08.2020 10:05:26
24.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
volná karta
09.08.2020 17:41:07
25.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
09.08.2020 15:19:18
26.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
06.07.2020 19:05:47
27.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
volná karta
15.09.2020 17:39:11
28.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
14.07.2020 14:43:33
29.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
 
01.09.2020 11:25:53
30.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
volná karta
10.08.2020 22:30:17
31.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
 
24.08.2020 19:30:42
32.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
 
16.05.2020 13:45:09
33.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
volná karta
08.07.2020 20:56:43
34.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.05.2020 16:30:01
35.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
 
15.07.2020 13:54:36
36.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
volná karta ČTS
20.06.2020 17:17:25
37.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
292
9
24
 
13.08.2020 07:23:32
38.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
 
22.08.2020 16:42:28
39.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
318
9
55
 
14.09.2020 21:47:51
40.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
541
4
9
 
23.07.2020 19:51:26
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
183
12
88
 
14.09.2020 06:50:12
2.
Tuša Robert 14.02.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
189
12
 
 
23.08.2020 13:45:44
3.
Kralik Florian 21.01.2006 TK Znojmo
197
12
 
 
12.09.2020 11:43:46
4.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
211
12
85
 
12.09.2020 08:54:27
5.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
 
24.09.2020 16:32:22
6.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
229
12
168
 
14.08.2020 10:31:30
7.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
04.08.2020 12:52:47
8.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
340
9
125
 
03.09.2020 14:41:51
9.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
348
9
33
volná karta ČTS
20.09.2020 11:00:10
10.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
 
 
10.05.2020 18:36:24
11.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
06.04.2020 21:47:53
12.
Wygona Jan Karol 31.05.2007 TK Na Dolině o.s.
381
6
376
 
24.07.2020 01:24:11
13.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
volná karta ČTS
11.09.2020 17:54:21
14.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
 
10.08.2020 09:31:11
15.
Jumar Jakub 08.10.2007 TCM Dubeč, z.s.
477
6
134
 
23.09.2020 20:50:05
16.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
24.09.2020 11:36:30
17.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
493
6
67
 
03.08.2020 13:49:44
18.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
volná karta
27.05.2020 16:26:19
19.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
862
3
76
 
20.08.2020 08:42:30
20.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
volná karta ČTS
15.09.2020 11:53:20
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
371
6
27
odhlášeno hráčem
15.08.2020 20:01:45
2.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
1043
3
308
odhlášeno hráčem
22.08.2020 18:58:43
3.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
odhlášeno hráčem
25.08.2020 09:19:15
4.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1044
1
1226
odhlášeno hráčem
28.08.2020 20:10:48
5.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
03.09.2020 18:10:15
6.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
761
4
231
odhlášeno hráčem
06.09.2020 15:06:05
7.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
06.09.2020 21:21:43
8.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
429
6
56
odhlášeno hráčem
07.09.2020 08:03:22
9.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 16:23:34
10.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 20:44:59
11.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
1044
1
190
odhlášeno hráčem
12.09.2020 10:38:40
12.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
852
3
244
odhlášeno hráčem
12.09.2020 10:40:44
13.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
128
15
 
odhlášeno hráčem
12.09.2020 11:56:46
14.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
odhlášeno hráčem
12.09.2020 20:49:57
15.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
13.09.2020 10:29:43
16.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
odhlášeno hráčem
13.09.2020 11:45:15
17.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
odhlášeno hráčem
14.09.2020 15:19:19
18.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
588
4
52
odhlášeno hráčem
15.09.2020 09:18:35
19.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
odhlášeno hráčem
15.09.2020 22:17:47
20.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
odhlášeno hráčem
15.09.2020 22:39:54
21.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
odhlášeno hráčem
15.09.2020 23:18:44
22.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
odhlášeno hráčem
16.09.2020 12:26:54
23.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
16.09.2020 16:10:58
24.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
odhlášeno hráčem
17.09.2020 06:15:10
25.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
612
4
54
odhlášeno hráčem
18.09.2020 10:48:45
26.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
18.09.2020 17:25:48
27.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
18.09.2020 22:07:57
28.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
483
6
29
IS: kolizní přihláška
19.09.2020 12:00:30
29.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
374
6
98
odhlášeno hráčem
20.09.2020 10:44:02
30.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 Tenis Dobříš
96
20
 
odhlášeno hráčem
21.09.2020 09:41:40
31.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 11:42:53
32.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 13:59:11
33.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
odhlášeno hráčem
22.09.2020 14:55:01
34.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
184
12
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 20:09:00
35.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
22.09.2020 20:22:25
36.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
odhlášeno hráčem
22.09.2020 22:38:02
37.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
odhlášeno hráčem
23.09.2020 09:46:40
38.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
odhlášeno hráčem
23.09.2020 17:30:10
39.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
odhlášeno hráčem
23.09.2020 17:35:10
40.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
23.09.2020 18:05:32
41.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
odhlášeno hráčem
23.09.2020 18:06:16
42.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
odhlášeno hráčem
23.09.2020 18:56:35
43.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
odhlášeno hráčem
23.09.2020 19:03:05
44.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
228
12
46
odhlášeno hráčem
24.09.2020 14:29:02