Český tenisový svaz

Kločurek Daniel

Datum narození:
08.03.2007
Platnost reg. do:
04.11.2021
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Sparta Praha
150 (20)
1023 (3)
 
 
2019
TK Olymp Praha
43 (45)
489 (6)
 
 
2020
TK Sparta Praha
8 (1)
82 (25)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TC VŠ Praha
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TJ Spoje Praha A - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC VŠ Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TC VŠ Praha
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TJ Spoje Praha A - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/-

25
2
07.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 9/9

27
3
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

85
4
01.02.2020, středočeské B3

TK Roja Příbram z.s. (B - 600), K: 10/-

35
5
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/12

75
6
14.02.2020

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 10/10

35
7
07.03.2020, PROTENIS CUP

F.H.TK Dobřichovice (B - 600), K: 8/9

30
8
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/13

0
9
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

30
10
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/12

85
11
01.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

45
12
05.07.2020, Slovanka cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

65
13
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

40
14
11.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/-

20
15
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

22
16
01.08.2020, Starší žáci B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 9/9

80
17
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

30
18
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
19
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

30
20
22.08.2020, Tročil Cup

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

45
21
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

75
22
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/-

50
23
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: -/9

-
 Jednotlivci celkem
929/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/-

-
2
07.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 9/9

27
3
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

0
4
01.02.2020, středočeské B3

TK Roja Příbram z.s. (B - 600), K: 10/-

-
5
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/12

0
6
14.02.2020

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 10/10

0
7
07.03.2020, PROTENIS CUP

F.H.TK Dobřichovice (B - 600), K: 8/9

0
8
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/13

0
9
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

22
10
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/12

0
11
01.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

45
12
05.07.2020, Slovanka cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

22
13
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
14
11.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/-

-
15
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

45
16
01.08.2020, Starší žáci B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 9/9

0
17
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

22
18
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
19
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
20
22.08.2020, Tročil Cup

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

30
21
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

34
22
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/-

-
23
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: -/9

0
 Jednotlivci celkem
247/19
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

16>8 Kločurek, Pokorný - Kubec, Reitinger 6:4, 3:6, 1:0 (6)
8>4 Kločurek, Pokorný - Voleský, Tuša 7:5, 6:3
4>2 Kozlovský, Čepl - Kločurek, Pokorný 6:3, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 22 b.
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

16>8 Stauch, Sedlář - Dvořák, Kločurek 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

16>8 Burda, Kločurek - Lebiš, Žiška 6:4, 5:7, 1:0 (8)
8>4 Bien, Krakovský - Burda, Kločurek 6:2, 6:0
získané body: 34 b.