Datum narození: | 11.03.2007 |
Platnost reg. do: | 01.11.2024 |
Klub: | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 199 (15) | |||
2019 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 42 (45) | 373 (6) |
||
2020 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17 (1) | 99 (20) |
||
2021 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 43 (35) |
532 (4) | ||
2022-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 20 (1) |
191 (9) | ||
2022-L | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 32 (1) |
140 (12) | ||
2023-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 113 (15) | |||
2023-L | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 115 (15) | |||
2024-Z | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 84 (20) | 531 (4) | ||
2024-L | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 67 (20) | 472 (4) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 18.11.2023, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 1000), K: 8/8 | 0 |
2 | 13.01.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 1000), K: 8/8 | 17 |
Jednotlivci celkem | 17/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 18.11.2023, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 1000), K: 8/8 | 0 |
2 | 13.01.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 1000), K: 8/8 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
18.11.2023, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Beránek Ondřej | - | Pospíšil Matěj | 6:2, 6:4 |
získané body: 0 b. |
18.11.2023, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kremser, Šimeček | - | Pospíšil, Mandelík | 6:4, 7:6 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pospíšil Matěj | - | Tlačbaba Jakub | 6:3, 6:4 |
16>8 | Kremser Filip | - | Pospíšil Matěj | 7:5, 6:4 |
získané body: 17 b. |
13.01.2024, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mareček, Tlačbaba | - | Mandelík, Pospíšil | 6:4, 0:6, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pospíšil Matěj | - | Šimeček David | 6:2, 3:5, scr. |
16>8 | Sýkora Jan | - | Pospíšil Matěj | scr. |
získané body: 47 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Chodora, Dvořák | - | Prokeš, Pospíšil | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, CB CupLTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pospíšil Matěj | - | Matoušek David | 6:2, 7:6 |
16>8 | Rychnavský Jonáš | - | Pospíšil Matěj | 4:6, 7:6, 1:0 |
získané body: 17 b. |
06.01.2024, Prince CupSK Zlín-Mladcová (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pospíšil Matěj | - | Tégl Tomáš | 6:3, 6:2 |
8>4 | Pospíšil Matěj | - | Němeček Marek | 6:3, 6:2 |
4>2 | Raštica Jan | - | Pospíšil Matěj | 1:6, 7:5, 1:0 (9) |
získané body: 23 b. |
03.02.2024, Prince CupSK Zlín-Mladcová (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pospíšil Matěj | - | Němeček Marek | 6:1, 6:1 |
16>8 | Kliment Matúš | - | Pospíšil Matěj | 1:6, 6:2, 1:0 (6) |
získané body: 17 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pospíšil Matěj | - | Hanák Ondřej | 6:3, 6:3 |
16>8 | Fiala Jiří | - | Pospíšil Matěj | 6:4, 4:6, 1:0 (4) |
získané body: 22 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hrbáč, Kliment | - | Hrubý, Pospíšil | 7:6 (3), 3:6, 1:0 (5) |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pospíšil Matěj | - | Blažej Adam | 6:0, 6:0 |
8>4 | Hrubý Václav Augustin | - | Pospíšil Matěj | 3:6, 6:4, 1:0 (9) |
získané body: 13 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pospíšil Matěj | - | Brückner David | 3:6, 6:3, 1:0 |
2>1 | Pospíšil Matěj | - | Papavasiliu Nikolaos | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.02.2024, Pohár Primátora města Frýdku-Místku 2024TK TENNISPOINT FM (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pospíšil Matěj | - | Pešat Oliver | 6:4, 6:4 |
2>1 | Zerai Rayen | - | Pospíšil Matěj | 6:2, 6:7 (5), 7:6 (2) |
získané body: 23 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |