Český tenisový svaz

Šusta Bartoloměj

Datum narození:
05.10.2006
Platnost reg. do:
16.10.2022
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ Sokol Hostivice
236 (15)
1076 (3)
 
 
2018
TJ Sokol Hostivice
116 (25)
838 (3)
 
 
2019
TJ Sokol Hostivice
62 (1)
353 (9)
 
 
2020
Tenis Dobříš
 
96 (20)
558 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.07.2020, LTC Řevnice

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.07.2020, LTC Řevnice

LTC Řevnice (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
14.08.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

8>4 Dvořák, Šusta - Doležel, Sembdner 6:3, 7:6 (5)
4>2 Dvořák, Šusta - Šmejkal, Sýkora 6:3, 7:6 (4)
2>1 Lukášek, Rybín - Dvořák, Šusta 6:4, 6:1
získané body: 10 b.
29.08.2020

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

8>4 Brabec, Šusta - Sudik, Hladký 6:3, 6:1
4>2 Cihelka, Ščurek - Brabec, Šusta 6:4, 6:1
získané body: 7 b.
05.09.2020, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 300), K: 5/6

16>8 Rat, Šusta - Kotarac, Pelda 7:6, 6:4
8>4 Pokorný, Soukup - Rat, Šusta 7:6, 2:6, 1:0
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Tenis Dobříš (5)
9
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš (5) - TK Bohutín, z.s. (7)
0
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - SK Tenis Kladno (2)
6
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, 1. Vestecká sportovní o.s. (1) - Tenis Dobříš (5)
9
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš (5) - TK Bohutín, z.s. (7)
0
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, Tenis Dobříš (5) - SK Tenis Kladno (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24
21.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

8>4 Šusta, Bien - Brázda, Bureš 6:1, 6:1
4>2 Šusta, Bien - Fröhlich, Strnad 4:6, 6:1 (11)
2>1 Fiala, Stauch - Šusta, Bien 6:1, 6:3
získané body: 25 b.
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: -/7

8>4 Bien, Šusta - Burda, Ledvina 6:2, 5:7, 1:0 (6)
4>2 Fröhlich, Fröhlich - Bien, Šusta 6:3, 6:7, 1:0 (4)
získané body: 18 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
6.6.2020 NT 14.6.2020, Tenis Dobříš (3) - TK Bohutín, z.s. (6)
4
2.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Neridé (1) - Tenis Dobříš (3)
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Dobříš (3) - Slavoj Český Brod (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
6.6.2020 NT 14.6.2020, Tenis Dobříš (3) - TK Bohutín, z.s. (6)
8
2.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Neridé (1) - Tenis Dobříš (3)
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
27.6.2020 NT 4.7.2020, Tenis Dobříš (3) - Slavoj Český Brod (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12