Český tenisový svaz

Tuša Robert

Datum narození:
14.02.2006
Platnost reg. do:
16.03.2021
Klub:
LOB S.A. Bohnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Horní Měcholupy
608 (9)
 
 
 
2018
TK Horní Měcholupy
346 (12)
 
 
 
2019
TK Horní Měcholupy
148 (1)
632 (4)
 
 
2020
TK Sparta Praha
 
189 (12)
 
 
2021
LOB S.A. Bohnice, z.s.
 
120 (1)
444 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
7.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Radlice A
0
2.
21. 1.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TK Písnice A
0
3.
21. 1.třída A
28.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Spoje Praha B
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
7.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Radlice A
0
2.
21. 1.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TK Písnice A
0
3.
21. 1.třída A
28.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Spoje Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
2
06.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

10
3
04.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 6/6

20
4
11.01.2020, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 4/4

0
5
18.01.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
6
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/9

0
7
01.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
8
15.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

20
9
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

20
10
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
11
06.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

15
12
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
13
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
14
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

19
15
14.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

30
16
22.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
17
25.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

20
18
03.08.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
19
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

0
20
08.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

20
21
15.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

20
22
18.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

20
23
26.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
24
29.08.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/5

20
25
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

0
26
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

0
27
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

32
28
21.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
356/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

15
2
06.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

15
3
04.01.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 6/6

14
4
11.01.2020, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 4/4

7
5
18.01.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
6
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/9

0
7
01.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
8
15.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

15
9
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
10
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
11
06.03.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

10
12
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

16
13
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

7
14
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
15
14.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
16
22.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
17
25.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
18
03.08.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
19
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

16
20
08.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

10
21
15.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

15
22
18.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
23
26.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
24
29.08.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/5

15
25
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

21
26
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

0
27
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

-
28
21.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
298/27
06.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

8>4 Vávra, Tuša - Fára, Petrů 6:0, 6:2
4>2 Vávra, Tuša - Samek, Novotný 7:5, 6:3
2>1 Vávra, Tuša - Duričič, Dostál 6:2, scr.
získané body: 15 b.
11.01.2020, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 4/4

8>4 Tuša, Vávra - Sirotek, Korolenko 3:6, 6:3, 1:0 (7)
4>2 Krejčí, Fojtů - Tuša, Vávra 7:6 (5), 6:1
získané body: 7 b.
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

8>4 Tuša, Mitáš - Voláček, LUKŠ 6:2, 6:3
4>2 Tuša, Mitáš - Sýkora, Košvanec 6:0, 6:1
2>1 Tuša, Mitáš - Ha Duc, Flusser 7:5, 4:6, 1:0 (10)
získané body: 15 b.
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

16>8 Voleský, Tuša - Sina, Chodora 7:6 (6), 6:4
8>4 Kločurek, Pokorný - Voleský, Tuša 7:5, 6:3
získané body: 16 b.
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

32>16 Hruška, Prokopius - Kilian, Tuša 6:7 (5), 6:4, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
14.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

4>2 Tuša, Sirotek - Kvapil, Vágner 7:6, 6:4
2>1 Linhart, Marek - Tuša, Sirotek 1:6, 6:4, 1:0 (01)
získané body: 10 b.
22.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

4>2 Tuša, Kvapil - Hanka, Hanka 6:0, 6:0
2>1 Tuša, Kvapil - Burbo, Černovický 6:3, 6:1
získané body: 15 b.
18.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

4>2 Tuša, Kvapil - Mutl, Černovický 7:6, 6:1
2>1 Abrahám, Rat - Tuša, Kvapil 6:4, 1:6, 1:0 (12)
získané body: 10 b.
29.08.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/5

4>2 Tuša, Flusser - Krejčí, Celina 6:0, 6:0
2>1 Burián, Volf - Tuša, Flusser 6:2, 2:6, 1:0
získané body: 15 b.
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

32>16 Chodora, Tuša - Prokeš, Pytel 7:6 (5), 6:4
16>8 Kučera, Rosický - Chodora, Tuša 6:1, 6:1
získané body: 21 b.
21.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: -/4

8>4 Daněk, Tuša - Hošpes, Bisek 6:2, 6:3
4>2 Fojtů, Kreysa - Daněk, Tuša 6:4, 7:6
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, SK HAMR, z.s. A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
4
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TENIS Klánovice A
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, SK HAMR, z.s. A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
4
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TENIS Klánovice A
5
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14