Český tenisový svaz

Ulrich Patrik

Datum narození:
26.11.2006
Platnost reg. do:
09.11.2019
Klub:
LTC Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Kolín
278 (15)
 
 
 
2018
LTC Kolín
99 (25)
403 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun - LTC Kolín
1
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, 1. Vestecká sportovní - LTC Kolín
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun - LTC Kolín
4
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, 1. Vestecká sportovní - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
20.01.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

16>8 Vojta, Kroutil - Ulrich, Janeček 0:6, 6:4, 1:0
získané body: 0 b.
31.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

8>4 Watzek, Ulrich - Vávra, Juriga 6:4, 6:3
4>2 Watzek, Ulrich - Pšenička, Krautman 5:7, 6:4, 1:0 (7)
2>1 Sýkora, Kafka - Watzek, Ulrich 6:1, 6:3
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Houštka - LTC Kolín
9
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
4
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
1
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Žiželice
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Slavoj Čerčany - LTC Kolín
4
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Houštka - LTC Kolín
0
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
12
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
4
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
3
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Žiželice
3
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Slavoj Čerčany - LTC Kolín
4
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
54
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

16>8 Holub, Ulrich - Zíta, Kuba 6:1, 6:1
8>4 Holub, Ulrich - Mutl, Tuček 6:0, 6:2
4>2 Holub, Ulrich - Šusta, Rosický 6:3, 6:3
2>1 Holub, Ulrich - Fröhlich, Fröhlich 6:4, 7:6 (5)
získané body: 55 b.
07.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 9/10

16>8 Ulrich, Janeček - Šidlík, Rat 6:0, 6:0
8>4 Ulrich, Janeček - Kozlovský, Šusta 6:3, 2:6, 1:0
4>2 Šafrata, Šafrata - Ulrich, Janeček 7:5, 3:6, 1:0
získané body: 35 b.