Datum narození: | 02.02.2007 |
Platnost reg. do: | 04.03.2025 |
Klub: | LTK Liberec |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2018 | TK LTC Děčín | 278 (12) | 838 (3) |
||
2019 | TK LTC Děčín | 119 (25) | 421 (6) |
||
2020 | TK LTC Děčín | 85 (1) | 211 (12) |
||
2021 | TK LTC Děčín | 96 (20) |
751 (3) | ||
2022-Z | TK LTC Děčín | 45 (1) |
227 (9) | ||
2022-L | TK LTC Děčín | 86 (1) |
156 (12) | ||
2023-Z | TK LTC Děčín | 125 (15) | |||
2023-L | LTK Liberec | 125 (15) | 878 (3) | ||
2024-Z | LTK Liberec | 100 (20) | 623 (4) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sršeň Alexandr | - | Derenin Matyáš | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.11.2023, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.12.2023, B1TK Neridé (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Derenin Matyáš | - | Burián Marek | 5:7, 6:4, 1:0 |
16>8 | Korolenko Kirill | - | Derenin Matyáš | 6:4, 6:1 |
získané body: 22 b. |
02.12.2023, B1TK Neridé (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hanke, Derenin | - | Hep, Černovický | 5:7, 6:4, 1:0 |
8>4 | Fidler, Petrofský | - | Hanke, Derenin | 6:0, 6:3 |
získané body: 15 b. |
16.12.2023TK Most (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Derenin Matyáš | - | Smetánka Adam | 6:1, 6:1 |
16>8 | Brettl Filip | - | Derenin Matyáš | 6:1, 7:6 (6) |
získané body: 17 b. |
27.01.2024, Pohár Karlovarského krajeTCG Karlovy Vary (B - 700), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Migdal Alexandr | - | Derenin Matyáš | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Derenin Matyáš | - | Hanzl Jan | 4:6, 7:5, 1:0 (6) |
8>4 | Sršeň Alexandr | - | Derenin Matyáš | 7:6, 6:2 |
získané body: 25 b. |
16.03.2024, O pohár města RakovníkaSK TALENT 13 - spolek (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Derenin Matyáš | - | Samek Jan | 7:5, 6:2 |
16>8 | Derenin Matyáš | - | Pešta Richard | 6:3, 7:6 (5) |
8>4 | Dvořák Filip | - | Derenin Matyáš | 6:4, 6:1 |
získané body: 25 b. |
16.03.2024, O pohár města RakovníkaSK TALENT 13 - spolek (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ambrož, Perůtka | - | Derenin, Burián | 6:3, 7:6 (5) |
získané body: 0 b. |
23.03.2024TK Horní Měcholupy (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Derenin Matyáš | - | Holada Jan | 6:2, 6:2 |
16>8 | Derenin Matyáš | - | Jumar Jakub | 6:1, 6:0 |
8>4 | Ulrich Patrik | - | Derenin Matyáš | 6:7, 6:4, 1:0 (7) |
získané body: 25 b. |