Český tenisový svaz

Brázda Filip

Datum narození:
11.12.2006
Platnost reg. do:
04.02.2022
Klub:
Tenisový klub Progress z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Horní Měcholupy
1142 (4)
 
 
 
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
428 (9)
 
 
 
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
190 (1)
680 (4)
 
 
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
 
366 (6)
 
 
2021
Tenisový klub Progress z.
 
174 (1)
735 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (5) - WILSON Tenis Centrum (6)
0
1.
29F - III. třída F
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Kolín B (2) - WILSON Tenis Centrum B (8)
1
2.
29F - III. třída F
21.6.2020 NT 25.6.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B (5) - WILSON Tenis Centrum B (8)
1
3.
29F - III. třída F
28.6.2020 NT 5.7.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - TK Scentrum Benešov, z.s. (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (5) - WILSON Tenis Centrum (6)
0
1.
29F - III. třída F
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Kolín B (2) - WILSON Tenis Centrum B (8)
2
2.
29F - III. třída F
21.6.2020 NT 25.6.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B (5) - WILSON Tenis Centrum B (8)
2
3.
29F - III. třída F
28.6.2020 NT 5.7.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - TK Scentrum Benešov, z.s. (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/-

0
2
07.12.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

15
3
14.12.2019, SoDoPo turnaj

Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 500), K: 5/5

0
4
21.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

18
5
28.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 6/5

14
6
11.01.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

15
7
17.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 6/6

0
8
01.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 4/4

20
9
07.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
10
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
11
06.03.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
12
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
13
05.07.2020, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 9/9

27
14
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
15
11.07.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/4

15
16
15.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
18.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

0
18
01.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

0
19
08.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
20
12.08.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/-

0
21
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/-

10
22
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
23
18.09.2020, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 400), K: 8/8

0
24
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

0
25
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

16
26
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

0
27
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
205/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/-

-
2
07.12.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

10
3
14.12.2019, SoDoPo turnaj

Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 500), K: 5/5

15
4
21.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

0
5
28.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 6/5

0
6
11.01.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/-

-
7
17.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 6/6

0
8
01.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 4/4

15
9
07.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
10
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
11
06.03.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
12
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
13
05.07.2020, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 9/9

0
14
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
15
11.07.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/4

15
16
15.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
17
18.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

-
18
01.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

0
19
08.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

7
20
12.08.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/-

-
21
15.08.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/-

-
22
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
23
18.09.2020, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 400), K: 8/8

0
24
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

-
25
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
26
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

-
27
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
107/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0