Český tenisový svaz

Petrofský David

Datum narození:
07.06.2007
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
111 (25)
342 (9)
 
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
55 (35)
207 (12)
 
 
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
22 (1)
89 (20)
529 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

27
2
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
3
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

28
4
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

30
5
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
6
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
7
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

10
8
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

27
9
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
10
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
11
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

0
12
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16
13
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

0
14
22.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

30
15
24.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

30
16
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

30
17
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

45
18
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
19
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: -/6

-
20
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/11

-
21
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: -/10

-
22
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: -/8

-
23
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
323/18

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
2
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
3
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
4
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
5
23.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
6
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
7
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

20
8
08.05.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 5/5

10
9
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
10
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16
11
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

15
12
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16
13
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

-
14
22.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
15
24.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
16
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
17
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

30
18
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
19
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: -/6

0
20
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/11

28
21
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: -/10

0
22
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: -/8

0
23
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: -/8

16
 Jednotlivci celkem
211/19
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

32>16 Čepl, Havránek - Petrofský, Klofáč 6:7 (6), 6:1, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: -/8

16>8 Petrofský, Petrofský - Picek, Ledvina 6:3, 6:4
8>4 Brož, Kusý - Petrofský, Petrofský 6:1, 7:6 (4)
získané body: 16 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

60
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

90
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/-

0
4
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/-

60
5
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/14

95
6
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

40
7
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

60
8
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

120
9
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

120
10
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

120
11
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

95
12
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

80
13
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

95
14
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
15
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

85
16
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

67
17
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

100
18
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

67
19
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

105
20
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

90
21
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

105
22
28.09.2019, YONEX KIDS TOUR by GO22 - MASTERS

SK OAZA Praha (B - 300), K: 12/12

70
23
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
24
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
1788/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

67
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

70
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/-

-
4
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/-

-
5
18.01.2019, A1 - Memoriál Petra Mariňáka

TK AGROFERT Prostějov (A - 700), K: 14/14

0
6
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
7
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

0
8
16.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (B - 500), K: 11/10

67
9
02.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 11/11

28
10
09.03.2019, TKK 2. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 11/10

24
11
15.03.2019, A3

LTK Liberec (A - 700), K: 14/-

-
12
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

40
13
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

35
14
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
15
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

80
16
20.07.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 10/-

-
17
25.07.2019, B4

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/-

-
18
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

35
19
16.08.2019, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 13/13

63
20
26.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 11/11

43
21
06.09.2019, A4 O Pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
22
28.09.2019, YONEX KIDS TOUR by GO22 - MASTERS

SK OAZA Praha (B - 300), K: 12/12

0
23
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

15
24
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: -/12

53
 Jednotlivci celkem
680/19
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

16>8 Klofáč, Petrofský - Dembický, Loučka 6:1, 6:0
8>4 Klofáč, Petrofský - Hošic, Martínek 6:2, 6:0
4>2 Svoboda, Kusý - Klofáč, Petrofský 6:3, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 35 b.
16.07.2019, A2

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 400), K: 13/13

16>8 Petrofský, Klofáč - Sýkora, Košárko 7:6, 3:6, 1:0 (8)
8>4 Petrofský, Klofáč - Markovič, Pospíšil 6:1, 6:7, 1:0 (1)
4>2 Petrofský, Klofáč - Čepelík, Škrlík 7:6, 3:6, 1:0 (8)
2>1 Sedlář, Kozlovský - Petrofský, Klofáč 6:1, 6:0
získané body: 80 b.