Český tenisový svaz

Grois Ondřej

Datum narození:
27.06.2007
Platnost reg. do:
01.11.2020
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC-MJ TENIS Líšeň
183 (20)
 
 
 
2019
TC-MJ TENIS Líšeň
60 (35)
590 (4)
 
 
2020
TC-MJ TENIS Líšeň
30 (1)
147 (15)
 
 
2021
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
70 (25)
496 (4)
 
28.07.2020

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

16>8 Prášek, Nagy - Grois, Grois 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
13.08.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 300), K: 5/5

16>8 Grois, Grois - Kříž, Kubíček 6:4, 7:6 (6)
8>4 Grün, Bouchner - Grois, Grois 0:1, scr.
získané body: 7 b.
19.09.2020

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

8>4 Grois, Grois - Pytel, Čapka 6:4, 5:7, 1:0 (2)
4>2 Prášek, Goldman - Grois, Grois 4:6, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 7 b.
10.08.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: -/4

8>4 Pytel, Grois - Jurda, Majer 7:5, 6:3
4>2 Smílek, Grois - Pytel, Grois scr.
získané body: 7 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Babolat Cup 2019

TK Znojmo (C - 500), K: 5/5

20
2
21.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/-

20
3
27.12.2019, B východní Čechy

TO TJ Svitavy (B - 600), K: 8/8

22
4
04.01.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 5/-

27
5
08.02.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
15.02.2020

SK Raketa o.s. (B - 600), K: 8/8

30
7
29.02.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 500), K: 6/6

20
8
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/9

0
9
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

40
10
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
11
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/-

0
12
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

22
13
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

19
14
04.08.2020

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

30
15
08.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

27
16
14.08.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

30
17
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

22
18
22.08.2020, Tročil Cup

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
19
28.08.2020, Tesla Brno Cup 2020

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

30
20
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

22
21
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

0
22
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

45
23
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/-

0
24
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/-

38
 Jednotlivci celkem
480/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Babolat Cup 2019

TK Znojmo (C - 500), K: 5/5

15
2
21.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/-

-
3
27.12.2019, B východní Čechy

TO TJ Svitavy (B - 600), K: 8/8

0
4
04.01.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 5/-

-
5
08.02.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
15.02.2020

SK Raketa o.s. (B - 600), K: 8/8

22
7
29.02.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 500), K: 6/6

20
8
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/9

0
9
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

19
10
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
11
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
12
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
13
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

8
14
04.08.2020

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

0
15
08.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/4

15
16
14.08.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

15
17
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

22
18
22.08.2020, Tročil Cup

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

22
19
28.08.2020, Tesla Brno Cup 2020

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

15
20
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

16
21
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

0
22
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

0
23
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/-

-
24
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
189/19
30.11.2019, Babolat Cup 2019

TK Znojmo (C - 500), K: 5/5

4>2 Grois, Havel - Dujka, Wirgler 6:3, 6:2
2>1 Koryťák, Puskeiler - Grois, Havel 3:6, 7:5, 1:0
získané body: 15 b.
15.02.2020

SK Raketa o.s. (B - 600), K: 8/8

8>4 Grois, Hanke - Němec, Kilian 6:2, 6:2
4>2 Hanačík, Macháček - Grois, Hanke 6:3, 6:4
získané body: 22 b.
29.02.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 500), K: 6/6

4>2 Grois, Pospíšil - Martinovič, Vaněk 6:2, 6:7 (4), 1:0 (7)
2>1 Pytel, Prokeš - Grois, Pospíšil 6:4, 6:2
získané body: 20 b.
04.08.2020

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

8>4 Klíma, Janoušek - Grois, Štourač 6:4, 5:7, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
14.08.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

4>2 Prášek, Grois - Různar, Gebel 6:0, 6:2
2>1 Prášek, Grois - Votřel, Šauer 6:4, 6:4
získané body: 15 b.
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

16>8 Grois, Pytel - Krajča, Váňa 6:2, 6:3
8>4 Grois, Pytel - Postupa, Káňa 6:3, 6:4
4>2 Krupa, Šafařík - Grois, Pytel 6:1, 7:5
získané body: 22 b.
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

16>8 Grois, Pospíšil - Lebiš, Čech 2:6, 6:4, 1:0 (7)
8>4 Pešat, Němeček - Grois, Pospíšil 6:2, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 16 b.
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

64>32 Komínek Kryštof- Grois Ondřej7:6 (4), 6:7 (3), 6:3
získané body: 0 b.
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

32>16 Brückner, Svoboda - Adam, Grois 3:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

32>16 Kozlovský, Čepl - Škrlík, Grois 3:6, 6:1, 1:0 (12)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Havířov(2) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5)
12
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK Slavia Orlová A(3)
4
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK SC OSTRAVA A(1)
0
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Havířov(2) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5)
8
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK Slavia Orlová A(3)
7
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. B(5) - TK SC OSTRAVA A(1)
2
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33