Český tenisový svaz

Luňák Maxim

Datum narození:
20.12.2007
Platnost reg. do:
16.02.2021
Klub:
TC VŠ Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Čimice
1770 (3)
 
 
 
2019
Sokol Čimice
333 (12)
 
 
 
2020
Sokol Čimice
152 (1)
371 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída A
21.6.2020, TGC Kunratice B - LTC Svoboda Praha
1
2.
26. 3.třída A
28.6.2020, LTC Svoboda Praha - TK Písnice
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída A
21.6.2020, TGC Kunratice B - LTC Svoboda Praha
2
2.
26. 3.třída A
28.6.2020, LTC Svoboda Praha - TK Písnice
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
28.6.2020, 26. 3.třída A
LTC Svoboda Praha - TK Písnice
team Brňák, Luňák - Nedbal, Fejl 7:6, 4:6, 10:7
získané body: 1 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
06.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

10
3
13.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
4
01.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

0
5
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
15.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
7
22.02.2020

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

15
8
29.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

15
9
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

0
10
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

7
11
29.06.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/5

15
12
01.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 10/9

0
13
05.07.2020, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 9/-

0
14
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
15
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

10
16
11.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/-

15
17
19.07.2020

Lokomotiva Trutnov (C - 300), K: 4/4

0
18
25.07.2020, TC Chrudim 1.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/-

30
19
01.08.2020

TK Dynamo Hradec Králové (C - 300), K: 4/4

15
20
06.08.2020, Východočeský

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 9/-

0
21
08.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/-

15
22
15.08.2020

TK Písek (C - 300), K: 4/4

15
23
17.08.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/8

0
24
22.08.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 300), K: 4/4

30
25
29.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

10
26
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
27
12.09.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

10
28
18.09.2020, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 400), K: 8/-

0
29
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

8
30
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

0
31
24.08.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
230/30

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
06.12.2019

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
3
13.12.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
4
01.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

7
5
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

10
6
15.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

7
7
22.02.2020

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

7
8
29.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

7
9
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

-
10
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

0
11
29.06.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/5

7
12
01.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 10/9

0
13
05.07.2020, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 9/-

-
14
07.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

0
15
08.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

7
16
11.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/-

-
17
19.07.2020

Lokomotiva Trutnov (C - 300), K: 4/4

15
18
25.07.2020, TC Chrudim 1.Letní pohár 2020 - U14

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/-

-
19
01.08.2020

TK Dynamo Hradec Králové (C - 300), K: 4/4

7
20
06.08.2020, Východočeský

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 9/-

-
21
08.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 5/-

-
22
15.08.2020

TK Písek (C - 300), K: 4/4

0
23
17.08.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/8

0
24
22.08.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
25
29.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

15
26
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/8

0
27
12.09.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

0
28
18.09.2020, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 400), K: 8/-

-
29
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
30
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

-
31
24.08.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
114/21
22.02.2020

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/4

8>4 Jandík, Luňák - Mareš, Rakouš 6:2, 7:5
4>2 Klíma, Vojtíšek - Jandík, Luňák 2:6, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 7 b.
19.07.2020

Lokomotiva Trutnov (C - 300), K: 4/4

4>2 Luňák, Malý - Martinec, Lelek 6:3, 6:4
2>1 Luňák, Malý - Pokorný, Bílý 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
01.08.2020

TK Dynamo Hradec Králové (C - 300), K: 4/4

8>4 Jandík, Luňák - Laštovic, Malý 7:5, 2:6, 1:0 (8)
4>2 Hep, Loučka - Jandík, Luňák 6:2, 6:3
získané body: 7 b.
15.08.2020

TK Písek (C - 300), K: 4/4

8>4 Malý, Novák - Luňák, Faktor 6:0, 6:2
získané body: 0 b.
29.08.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Svoboda, Luňák - Hep, Rampír 6:4, 3:6, 1:0 (4)
4>2 Svoboda, Luňák - Holub, Rejent 6:4, 7:6 (5)
2>1 Svoboda, Luňák - Bryol, Novák 6:3, 5:7, 1:0 (9)
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
6.6.2020, TK Start Praha-Topolka - TC VŠ Praha A
4
2.
32. 1.třída B
20.6.2020, TENIS Klánovice B - TC VŠ Praha A
0
3.
32. 1.třída B
27.6.2020, TC VŠ Praha A - SK OAZA Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
6.6.2020, TK Start Praha-Topolka - TC VŠ Praha A
1
2.
32. 1.třída B
20.6.2020, TENIS Klánovice B - TC VŠ Praha A
2
3.
32. 1.třída B
27.6.2020, TC VŠ Praha A - SK OAZA Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7