Český tenisový svaz

Krupa Lukáš

Datum narození:
04.11.2006
Platnost reg. do:
07.11.2021
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK PRECHEZA Přerov o.s.
442 (9)
 
 
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
192 (15)
1023 (3)
 
 
2019
TK PRECHEZA Přerov o.s.
54 (1)
208 (12)
 
 
2020
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
78 (25)
1009 (3)
 
2021
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
32 (1)
640 (4)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
EXTRA LIGA - MONETA O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. A(1) - TK Milo Olomouc A(8)
0
1.
Liga JUNIOR TOUR
21.06.2020, TK Slavia Orlová A(8) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(4)
0
2.
Liga JUNIOR TOUR
28.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B(3) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(4)
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
EXTRA LIGA - MONETA O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. A(1) - TK Milo Olomouc A(8)
0
1.
Liga JUNIOR TOUR
21.06.2020, TK Slavia Orlová A(8) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(4)
0
2.
Liga JUNIOR TOUR
28.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B(3) - TK PRECHEZA Přerov o.s. B(4)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

35
2
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

30
3
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

85
4
27.12.2019, B východní Čechy

TO TJ Svitavy (B - 600), K: 8/-

30
5
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

50
6
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 9/-

55
7
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/12

0
8
22.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

40
10
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/13

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

55
12
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/12

0
13
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

30
14
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
15
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
16
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

40
17
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
18
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

22
19
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/-

22
20
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

90
21
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/-

50
 Jednotlivci celkem
698/21

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
07.12.2019, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 600), K: 8/8

45
3
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

40
4
27.12.2019, B východní Čechy

TO TJ Svitavy (B - 600), K: 8/-

-
5
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

35
6
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 9/-

-
7
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/12

0
8
22.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/-

-
10
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/13

0
11
13.06.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

40
12
16.06.2020, odložené A2

TK Havířov (A - 500), K: 13/12

34
13
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

30
14
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/12

21
15
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
16
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

0
17
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
18
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

30
19
05.09.2020

TK Spartak Jihlava (B - 400), K: 8/-

-
20
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

0
21
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
320/16
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

16>8 Krupa, Beránek - Raštica, Čepelík 5:7, 6:4, 1:0 (5)
8>4 Kučera, Šafrata - Krupa, Beránek 6:2, 6:0
získané body: 40 b.
22.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Horáček, Komrska - Korec, Krupa 7:5, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

32>16 Šimeček, Krupa - Holub, Stauch 7:6 (5), 7:5
16>8 Klimas, Kumstát - Šimeček, Krupa 4:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 45 b.
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

8>4 Krupa, Šafařík - Wygona, Směřička 6:1, 6:3
4>2 Krupa, Šafařík - Grois, Pytel 6:1, 7:5
2>1 Gregus, Hanačík - Krupa, Šafařík 6:2, 6:1
získané body: 30 b.
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

32>16 Krupa Lukáš- Komínek Kryštof6:3, 3:6, 6:2
16>8 Krupa Lukáš- Komrska Jan6:7 (5), 7:6 (3), 6:2
8>4 Leipner Petr- Krupa Lukášscr.
získané body: 90 b.