Český tenisový svaz

Burda Oliver Petr

Datum narození:
24.12.2006
Platnost reg. do:
01.03.2021
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Sparta Praha
845 (6)
 
 
 
2018
TK Sparta Praha
255 (15)
984 (3)
 
 
2019
TK Sparta Praha
113 (1)
243 (12)
 
 
2020
SK Meteor Praha
 
129 (15)
745 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11. 3.třída D
6.6.2020, SK Meteor Praha B - SK Satalice B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11. 3.třída D
6.6.2020, SK Meteor Praha B - SK Satalice B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
6.6.2020, 11. 3.třída D
SK Meteor Praha B - SK Satalice B
team Velek, Burda - Martinec, Halík 1:6, 7:5, 1:0
získané body: 1 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
7.6.2020, SK Meteor Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
22. 1.třída B
21.6.2020, LTC Modřany 2005 A - SK Meteor Praha A
0
3.
22. 1.třída B
28.6.2020, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
9
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
7.6.2020, SK Meteor Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
8
2.
22. 1.třída B
21.6.2020, LTC Modřany 2005 A - SK Meteor Praha A
0
3.
22. 1.třída B
28.6.2020, SK Meteor Praha A - SK Aritma Praha B
5
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22
25.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 9/9

16>8 Burda, Pokorný - Krejčí, Duda 5:7, 6:1, 1:0 (6)
8>4 Šafrata, Soukup - Burda, Pokorný 6:2, 6:2
získané body: 19 b.
07.03.2020, PROTENIS CUP

F.H.TK Dobřichovice (B - 600), K: 8/9

8>4 Burda, Pešat - Šusta, Rosický 5:7, 7:6 (4), 1:0 (7)
4>2 Bien, Soukup - Burda, Pešat 7:5, 5:7, 1:0 (9)
získané body: 27 b.
01.08.2020, Starší žáci B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 9/9

16>8 Burda, Ledvina - Stichenwirth, Celina 6:0, 6:2
8>4 Burda, Ledvina - Petrofský, Šusta 6:4, 6:3
4>2 Burda, Ledvina - Škopek, Košek 7:5, 4:6, 1:0 (4)
2>1 Dvořák, Bien - Burda, Ledvina 6:3, 6:3
získané body: 40 b.
06.08.2020, Lípa cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

8>4 Burda, Žoldák - Bursa, Sršeň 6:4, 6:2
4>2 Burda, Žoldák - Novák, Pajer 2:6, 6:2, 1:0 (8)
2>1 Kozlovský, Sklenička - Burda, Žoldák 7:6 (3), 7:5
získané body: 30 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha A
1
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - SK Meteor Praha A
3
3.
31. 1.třída A
27.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha A
0
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - SK Meteor Praha A
5
3.
31. 1.třída A
27.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18