Český tenisový svaz

Burda Oliver Petr

Datum narození:
24.12.2006
Platnost reg. do:
01.03.2019
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Sparta Praha
845 (6)
 
 
 
2018
TK Sparta Praha
255 (15)
984 (3)
 
 
02.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 5/5

4>2 Rat, Burda - Janeček, Losman 4:6, 6:1, 1:0 (5)
2>1 Klíma, Panáček - Rat, Burda 6:3, 1:6, 1:0 (3)
získané body: 15 b.
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

16>8 Drbal, Burda - Vňuk, Rychetský 6:2, 6:1
8>4 Drbal, Burda - Šulc, Šturma 7:6 (5), 6:2
4>2 Fröhlich, Fröhlich - Drbal, Burda 6:3, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
28.4.2018, TJ Radlice B - TENIS Klánovice
0
2.
31. 1.třída A
5.5.2018, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
4
3.
31. 1.třída A
19.5.2018, TENIS Klánovice - LTC Modřany 2005 B
1
4.
31. 1.třída A
9.6.2018, TENIS Klánovice - SK Aritma Praha A
0
5.
31. 1.třída A
16.6.2018, TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
4
6.
31. 1.třída A
23.6.2018, TENIS Klánovice - SK HAMR, z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
28.4.2018, TJ Radlice B - TENIS Klánovice
9
2.
31. 1.třída A
5.5.2018, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
0
3.
31. 1.třída A
19.5.2018, TENIS Klánovice - LTC Modřany 2005 B
1
4.
31. 1.třída A
9.6.2018, TENIS Klánovice - SK Aritma Praha A
0
5.
31. 1.třída A
16.6.2018, TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
4
6.
31. 1.třída A
23.6.2018, TENIS Klánovice - SK HAMR, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
16.6.2018, 31. 1.třída A
TK Sparta Praha B - TENIS Klánovice
team Soukup, Kotarac - Burda, Rat 4:6, 7:6, 10:12
získané body: 4 b.
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

16>8 Škrlík, Burda - Kločurek, Sysel 6:4, 2:6, 1:0 (16)
8>4 Soukup, Fiala - Škrlík, Burda 6:2, 6:0
získané body: 34 b.
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

32>16 Dvořák, Burda - Košek, Kupka 6:4, 6:2
16>8 Fröhlich, Fröhlich - Dvořák, Burda 6:2, 6:3
získané body: 18 b.
28.07.2018

TK Neridé (B - 300), K: 10/9

16>8 Brettl, Holub - FALTA, Burda 5:7, 7:6, 1:0
získané body: 0 b.
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

16>8 Burda, Hanke - Sršeň, Sedlatý 4:6, 6:2, 1:0 (12)
8>4 Klofáč, Bien - Burda, Hanke 6:1, 6:4
získané body: 19 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
1
2.
42. 1.třída B
6.5.2018, SK Meteor Praha A - Tenis Cibulka A
3
3.
42. 1.třída B
20.5.2018, TJ Radlice A - SK Meteor Praha A
4
4.
42. 1.třída B
27.5.2018, SK Meteor Praha A - TGC Kunratice A
9
5.
42. 1.třída B
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha A
6
6.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
9
7.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
9
 Družstva celkem (2hra)
41
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
89
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
69

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
1
2.
42. 1.třída B
6.5.2018, SK Meteor Praha A - Tenis Cibulka A
4
3.
42. 1.třída B
20.5.2018, TJ Radlice A - SK Meteor Praha A
7
4.
42. 1.třída B
27.5.2018, SK Meteor Praha A - TGC Kunratice A
11
5.
42. 1.třída B
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha A
8
6.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
8
7.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
9
 Družstva celkem (4hra)
48
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
89
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
69