Český tenisový svaz

ABRAHÁM NICOLAS

Datum narození:
20.12.2007
Platnost reg. do:
05.10.2020
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Severočeská tenisová o.s.
270 (15)
 
 
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
138 (25)
946 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1
28.4.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK LTC Děčín
1
2.
DS1
5.5.2018, SK Matchball Česká Lípa A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
DS1
19.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
4.
DS1
16.6.2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
5.
DS1
23.6.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
1
1.
DS2A
19.5.2018, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
3
2.
DS2A
9.6.2018, TK Chomutov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1
28.4.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK LTC Děčín
0
2.
DS1
5.5.2018, SK Matchball Česká Lípa A - Severočeská tenisová o.s. A Most
1
3.
DS1
19.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
4.
DS1
16.6.2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
5.
DS1
23.6.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
1
1.
DS2A
19.5.2018, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
2.
DS2A
9.6.2018, TK Chomutov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/6

8>4 ABRAHÁM, Krejčí - Svoboda, Brückner 7:5, 3:6, 1:0 (4)
4>2 ABRAHÁM, Krejčí - Mitáš, Lederer scr.
2>1 Macnar, Jurák - ABRAHÁM, Krejčí 7:5, 6:4
získané body: 20 b.
09.12.2017

LTK Liberec (B - 500), K: 12/12

16>8 Klofáč, Janeček - ABRAHÁM, Abraham 6:2, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
10.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 5/5

8>4 Derenin, ABRAHÁM - Řeháček, Mróz 3:6, 6:0, 1:0 (1)
4>2 Derenin, ABRAHÁM - Abraham, Voleský 6:3, 6:1
2>1 Derenin, ABRAHÁM - Špringl, FALTA 6:1, 6:4
získané body: 20 b.
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 11/12

32>16 ABRAHÁM, Rašín - Jarolímek, Migdal 6:4, 6:3
16>8 Hanzelín, Kučera - ABRAHÁM, Rašín 6:2, 6:1
získané body: 21 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Frýdlant v Čechách A
12
2.
DM1
6.5. 2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
DM1
20.5. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Slavoj Litoměřice A
9
4.
DM1
17.6. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
5.
DM1
24.6. 2018, SK Matchball Česká Lípa A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Frýdlant v Čechách A
7
2.
DM1
6.5. 2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
DM1
20.5. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Slavoj Litoměřice A
0
4.
DM1
17.6. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
5.
DM1
24.6. 2018, SK Matchball Česká Lípa A - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37