Český tenisový svaz

Dvořák Filip

Datum narození:
28.05.2007
Platnost reg. do:
06.10.2018
Klub:
TKX Tennis Team Krupka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
163 (20)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1
27.5.2018, LTC Panorama Teplice - TKX Tennis Team Krupka z.s.
1
2.
DD1
10.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
3.
DD1
24.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK LTC Děčín
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1
27.5.2018, LTC Panorama Teplice - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
2.
DD1
10.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0
3.
DD1
24.6.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK LTC Děčín
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
11.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

4>2 Kučera, Dvořák - Chour, Kec 6:2, 6:1
2>1 Kučera, Dvořák - Kubrt, Holub scr.
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

30
2
09.12.2017

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/11

0
3
16.12.2017, I. ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 12/12

34
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

40
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
6
13.01.2018, Letná Open 2018

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 7/6

35
7
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

40
8
10.02.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 10/9

35
9
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

0
10
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

25
11
03.03.2018

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

30
12
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

30
13
07.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/7

35
14
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/6

60
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

25
16
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

45
17
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/-

24
18
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

64
19
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

43
20
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

27
21
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

55
22
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

45
23
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
24
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/14

55
25
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
26
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/-

30
27
08.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
883/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/11

0
3
16.12.2017, I. ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 12/12

0
4
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

20
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
13.01.2018, Letná Open 2018

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 7/6

20
7
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

27
8
10.02.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 10/9

0
9
17.02.2018, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (B - 500), K: 12/11

28
10
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 7/7

35
11
03.03.2018

SK Tenis Duchcov (C - 400), K: 4/4

15
12
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
13
07.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/7

0
14
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 6/6

0
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

0
16
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
17
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 10/-

-
18
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
19
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

18
20
13.08.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 9/9

0
21
17.08.2018, A3

SK HAMR, z.s. (A - 400), K: 14/14

0
22
23.08.2018, R.T.A - Loko Cup

Lokomotiva Plzeň (B - 300), K: 8/8

30
23
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
24
31.08.2018, A4 Tennis Arena Kids Tour

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 14/14

0
25
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
26
22.09.2018

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/-

-
27
08.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: -/5

15
 Jednotlivci celkem
323/25
09.12.2017

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/11

16>8 Hanke, Duričič - Dvořák, Kalle 6:3, 1:6, 1:0
získané body: 0 b.
24.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

4>2 Dvořák, Červenka - Moroz, Petlan 6:2, 6:2
2>1 Sina, Kubec - Dvořák, Červenka 2:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
21.07.2018

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 11/11

32>16 Dvořák, Burda - Košek, Kupka 6:4, 6:2
16>8 Fröhlich, Fröhlich - Dvořák, Burda 6:2, 6:3
získané body: 18 b.
08.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: -/5

8>4 Červenka, Dvořák - Bradík, Kessler 6:0, 6:0
4>2 Červenka, Dvořák - Kloub, Pokorný 7:6 (3), 6:1
2>1 Derenin, Pajer - Červenka, Dvořák 6:2, 7:5
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
1
2.
42. 1.třída B
6.5.2018, SK Meteor Praha A - Tenis Cibulka A
4
3.
42. 1.třída B
20.5.2018, TJ Radlice A - SK Meteor Praha A
9
4.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
6
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
1
2.
42. 1.třída B
6.5.2018, SK Meteor Praha A - Tenis Cibulka A
4
3.
42. 1.třída B
20.5.2018, TJ Radlice A - SK Meteor Praha A
7
4.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
8
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40