Český tenisový svaz

Hanke Max

Datum narození:
09.05.2007
Platnost reg. do:
19.11.2021
Klub:
LTC Podolí Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Podolí Praha
275 (15)
 
 
 
2019
LTC Podolí Praha
101 (30)
872 (3)
 
 
2020
LTC Podolí Praha
46 (1)
228 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: -/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
7.6.2020, TK Konstruktiva, z.s. - LTC Podolí Praha
1
2.
25. 2.třída C
21.6.2020, LTC Podolí Praha - TJ Radlice B
3
3.
25. 2.třída C
28.6.2020, LTC Podolí Praha - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
7.6.2020, TK Konstruktiva, z.s. - LTC Podolí Praha
1
2.
25. 2.třída C
21.6.2020, LTC Podolí Praha - TJ Radlice B
4
3.
25. 2.třída C
28.6.2020, LTC Podolí Praha - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
21.6.2020, 25. 2.třída C
LTC Podolí Praha - TJ Radlice B
team Hanke, Filip - Skřička, Kopal 6:3, 4:6, 1:0
získané body: 4 b.
29.11.2019

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

4>2 Hanke, Daněk - Pugner, Goca 6:2, 6:2
2>1 Hanke, Daněk - Rosecký, Slabý 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
04.01.2020, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 500), K: 4/4

4>2 Hanke, Rieser - Klusák, Mits 6:2, 6:0
2>1 Přistoupil, Růžek - Hanke, Rieser 6:1, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
15.02.2020

SK Raketa o.s. (B - 600), K: 8/8

8>4 Grois, Hanke - Němec, Kilian 6:2, 6:2
4>2 Hanačík, Macháček - Grois, Hanke 6:3, 6:4
získané body: 22 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Neridé (1) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (8)
6
2.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Neridé (1) - Tenis Dobříš (3)
1
3.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Neridé (1) - Open Tennis Club (2)
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Neridé (1) - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (8)
5
2.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Neridé (1) - Tenis Dobříš (3)
4
3.
30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Neridé (1) - Open Tennis Club (2)
12
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28