Český tenisový svaz

Hanke Max

Datum narození:
09.05.2007
Platnost reg. do:
08.11.2019
Klub:
LTC Podolí Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Podolí Praha
275 (15)
 
 
 
2019
LTC Podolí Praha
101 (30)
872 (3)
 
 
16.08.2019, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

8>4 Prokš, Hanke - Dlouhý, Hrach 1:6, 6:3, 1:0 (á)
4>2 Havlík, Nový - Prokš, Hanke 6:2, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
9
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
12
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
7
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31
08.12.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 11/10

8>4 Doskočil, Hanke - Zeman, Bryol 7:6, 4:6, 1:0
4>2 Grois, Šefčík - Doskočil, Hanke 7:5, 6:2
získané body: 35 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

32>16 Hanke Max- Šidlík Jan6:1, 6:2
16>8 Hanke Max- Bryol Filip7:5, 6:2
8>4 Blaška Sebastian- Hanke Max6:4, 3:6, 6:2
získané body: 50 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

16>8 Hanke, Růžička - Svoboda, Červenka 6:1, 6:0
8>4 Hanke, Růžička - Chodora, Pomahač 6:0, 6:2
4>2 Dvořák, Krejčí - Hanke, Růžička 6:4, 6:2
získané body: 35 b.
12.08.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 10/10

32>16 Hanke, Kollert - Dzúr, Císař 6:2, 6:3
16>8 Komínek, Šmejcký - Hanke, Kollert 7:5, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 14 b.